ERKEN REZERVASYON

Yılbaşı Özel: Prag Turu

Yılbaşı Özel: Prag TuruYılbaşı Özel: Prag TuruYılbaşı Özel: Prag TuruYılbaşı Özel: Prag TuruYılbaşı Özel: Prag TuruYılbaşı Özel: Prag TuruYılbaşı Özel: Prag Turu  • Türk Havayolları
  • 3 Gece 4 Gün
  • Prag Şehir Turu Dahil

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Prag

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları Kontuarı önünde saat 10.30’da buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK1771 No.lu tarifeli seferi ile saat 13:40’da Prag'a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 14:20’de Prag’a varış ve varışımızı takiben, kentin ilk kurulduğu tepedeki, Prag Kalesinden Prag şehir gezimize başlıyoruz, Hradcany Kale Bölgesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan St. Vitüs Katedrali, Franz Kafka’nın evi, 13. Yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, 15. Yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik Saat Kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde. Konaklama: 3* ve 4* Oteller
2. Gün: Prag

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Karlovy Vary Kültür & Alışveriş turu. Turumuzun ardından Prag otelimize transfer. Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Orta Çağ Eğlencesi ve Yemeği Turuna katılabilirsiniz. Orta çağ turumuz sonrasından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.

Karlovy Vary Kültür & Alışveriş Turu: 45 Euro
Bu turumuzda birbirinden değerli taşların sergilendiği dükkanlarda indirimli alışveriş yapabilir birçok değerli taşları tanıma ve görme fırsatı yakalayabilirsiniz. verilecek serbest zaman ardından Çekya'nın kaplıcalarıyla ünlü şehri Karlovy Vary yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Gezimiz esnasında şehir turu yapılmakta. Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın, Mozart`ın,  Göthe`nin, Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız.

Orta Çağ Eğlencesi ve Yemeği Turu: 90 Euro
Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekanımızda, Orta Çağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda limitsiz yemek ve içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız.Konaklama: 3* ve 4* Oteller
3. Gün: Prag

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tam gün Ekstra Dresden (Almanya) Kültür & Alışveriş turumuza katılabilirler. Turumuzun ardından Rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’a transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek Yılbaşı Gecesi ve Yemeği turu. Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme otelimizde. 

Dresden (Almanya) Kültür & Alışveriş Turu: 65 Euro
Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını, Brulshl Terası, Kral Yolu, Elbe Nehri, Martin Luther Heykeli, Hof Kilisesi, Semper Operası, Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’a transfer.

Yılbaşı Gecesi ve Yemeği: 190 Euro
Yılbaşı gecesi çek mutfağının en güzel yemekleriyle, müzikleriyle, eğlenceli dans şovlarıyla unutulmaz bir gece deneyimine sahip olacaksınız.Konaklama: 3* ve 4* Oteller
4. Gün: Prag - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Prag havaalanına transfer oluyoruz. Türk Havayollarının TK1772 no.lui seferi ile saat 15:10’da İstanbul'a hareket ediyoruz. Saat 19:55’de İstanbul Havalimanına varışımız ile turumuzun sonuna geliyoruz. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle.

EK BİLGİLER

Avantajlı 4’lü Ekstra Paket Tur: 200 Euro Yerine 170 Euro

1- Karlovy Vary Kültür & Alışveriş turu 45 Euro 
2- Dresden (Almanya) Kültür & Alışveriş Turu 65 Euro
3- Orta Çağ Eğlencesi ve Yemeği 90 EuroAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#WTTL
LOKASYON:
Prag (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal, iade imkanı bulunmaktadır. Tur hareket tarihine 30 günden az kalan rezervasyonlarda, 15 gün kalaya kadar %50, 15 günden az kalması durumunda ise %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

599

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


• Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-Prag-İstanbul arası uçak biletleri,
• Belirtilen kategorideki otellerde kahvaltı dahil 3 gece konaklama,
• Tüm transferler,
• Prag panoramik şehir turu
• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,

HARİÇ OLANLAR:


• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 150.-TL
• Vize Ücreti İstanbul : 175.-Eur
• Vize ücreti İzmir Ankara : 180.-Eur
• Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar) : 15.-Eur
• Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası) : 30.-Eur
• Şehir ve otel vergileri