FIRSAT

Yılbaşı Özel: Bosna Hersek Jahorina Kayak Turu

Yılbaşı Özel: Bosna Hersek Jahorina Kayak TuruYılbaşı Özel: Bosna Hersek Jahorina Kayak TuruYılbaşı Özel: Bosna Hersek Jahorina Kayak Turu


20 kilometre uzunluğunda mükemmel kayak pistine ve saatte 10,000 kişi taşıma kapasiteli 9 adet teleferik sistemine sahip Jahorina sizleri eşsiz kayak keyfine davet ediyor.

  • Vizesiz
  • Türk Havayolları
  • 3 Gece 4 Gün
  • 4* Otellerde Yarın Pansiyon
  • Saraybosna Turu Dahil

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Saraybosna

İstanbul Havalimanı Dış hatlar Gidiş Terminalinde saat 11:00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Türk Havayollarına ait TK1021 sefer sayılı uçakla saat 14:45 ’de Saraybosna`ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 14.40’da varışımızın ardından özel otobüsler ile panoramik Saraybosna şehir gezisi başlıyor. Başçarşı'ya gidiş, Avrupanın en müstesna çarşısı Başçarşı’da gezinti, Osmanlı döneminden beri eğitimine ara vermeden devam eden Kurşunlu Medresesi, Kanuni Sultan Süleyman’ın halasının oğlu Gazi Hüsrev Bey’in Camisini ziyaret. Ferhadija caddesinde gezinti, Bosna Savaşında günlerce yanan, milyonlarca el yazması eserin yok edildiği kütüphane, Orjinal güneş sistemli saati ile Sahat Kula, Katolik katedrali, Ortodoks kiliseleri ve Musevi Sinagogunu görme, Fatih Sultan Mehmet’e hediye edilen Hünkar Camisini, Birinci Dünya Savaşı’nın çıktığı yer olarak bilinen Latin (Hünkar) Köprüsünü görme, at meydanda gezinti (eski hipodrom), Osmanlı Çeşmesinden su içme. Turumuzun ardından otelimize hareket geceleme otelimizde.Konaklama: 4* Exclusive Hotel vb.
2. Gün: Saraybosna - Jahorina

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından kayak için otelimizden ücretsiz transfer oluyoruz tüm günümüz serbest. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.Konaklama: 4* Exclusive Hotel vb.
3. Gün: Saraybosna - Jahorina

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından kayak için otelimizden ücretsiz transfer oluyoruz tüm günümüz serbest. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.Konaklama: 4* Exclusive Hotel vb.
4. Gün: Saraybosna - İstanbul

Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve havaalanına hareket check in işlemlerinin ardından  Türk Havayollarının TK1022 Sefer sayılı uçağı ile saat 15.30’da İstanbul havalimanına hareket 19.25’de varışımız ve turumuzun sonu.

EK BİLGİLER

Notlar;

Tüm Türkiye ve Kıbrıs’dan bağlantı imkanı
İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup, müsaitlik alınması gerekmektedir.
İç hat bağlantı detayları 1 gün önce 1 gün sonra olabilir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#PCS
LOKASYON:
Balkanlar (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal, iade imkanı bulunmaktadır. Tur hareket tarihine 30 günden az kalan rezervasyonlarda, 15 gün kalaya kadar %50, 15 günden az kalması durumunda ise %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

529

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


*Türk Havayolları ile Saraybosna Gidiş–Gönüş Uçak Biletleri ve Alan Vergileri
*Saraybosna’da 3 Gece 4 Yıldız Otel'de Yarım Pansiyon Konaklamalar
*Havalimanı – Otel – Havalimanı Arası Transferler
*Şehir Konaklama Vergisi
*Jahorina kayak pisti gidiş ve dönüş transferi
*Panoramik Saraybosna Gezisi
*Türkçe Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:


*Ski Pass Ücretleri
*Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
*Yurt Dışı Çıkış Harcı 150 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
*Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası