VİZESİZ

Tunus Spesiyal Turu

Tunus Spesiyal TuruTunus Spesiyal TuruTunus Spesiyal TuruTunus Spesiyal TuruTunus Spesiyal Turu


Tunus: Hammamet & Tunis & Kartaca & Sidi Bou Said & Kairouan & El Djem & Sousse

  • Vizesiz
  • Türk Havayolları
  • 3 Gece 4 Gün
  • 3 Akşam Yemeği Dahil!
  • Tunus Şehir Turu Dahil

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Tunus - Hammamet

İstanbul Havalimanı Dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde saat 3 saat önce buluşma. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Türk Havayollarının TK 661 sefer sayılı uçuşu ile 08.10’da Tunus’a hareket. Yerel saat ile 09.05’te Tunus’a varış ve alanda bizleri bekleyen aracımız ile Tunus panoramik şehir turumuz başlıyor. Şehir turunda, kendinizi Fransa'daymış gibi hissedeceğiniz Bourguiba Bulvarı, inşası 19.Yüzyıla dayanan Aziz Vincent de Paul Katedrali, Orta Çağın ünlü Arap bilginlerinden biri olan İbn-i Haldun’un Heykeli, Tunusun simgesi kabul edilen Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun Ardından Tunus’un tatil merkezi olan Hammamet’e hareket. Otelimize varış ve serbest zaman. Geceleme otelde.Konaklama: 4* Oteller (3 Akşam Yemeği Dahil)
2. Gün: Hammamet - (Tunis - Kartaca - Sidi Bou Said)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük öğle yemekli Tunis & Kartaca & Bardo Müzesi & Sidi Bou Said turuna katılabilirler. (70 Euro) Başkent Tunis ile başlayacağımız gezimize, Roma Antik kenti olan Kartaca ile devam edeceğiz. Burada öğle yemeğimizi aldıktan sonra, birçok Fransız ressam ve müzisyene ilham kaynağı olmuş Tunus’un mavi beyaz küçük cenneti Sidi Bou Said gezimizi gerçekleştirdikten sonra, son durağımız Dünyanın en ünlü mozaik müzesi olan Bardo müzesi. Bardo müzesi gezimizin ardından otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme otelde.Konaklama: 4* Oteller (3 Akşam Yemeği Dahil)
3. Gün: Hammamet (Kairouan - El Djem - Sousse)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük Öğle Yemekli El Djem, Monastır & Sousse turuna katılabilirler. (70 Euro) Turumuz ilk olarak Unesco tarafından Dünya Mirasları listesine alınan Kairouan ile başlıyor. Daha sonra Tunus’un bir başka turizm kenti ve Afrika kıtasındaki en etkileyici Roma dönemi harabelerine sahip El Djem ile devam ediyoruz. Ardından Tunus’un 3. büyük şehri olan Sousse’a gezimizi yaptıktan sonra Hammamet’teki otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelde.Konaklama: 4* Oteller (3 Akşam Yemeği Dahil)
4. Gün: Hammamet - Tunus - İstanbul

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin bildireceği saate kadar serbest zaman. Daha sonra havalimanına hareket. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 664 sefer sayılı uçuşu ile 17.15’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.15’te varış ve turumuzun sonu.

EK BİLGİLER

Önemli Not:
01 Mayıs & 15 Haziran & 26 Eylül hareketli turların gidiş IST – TUN TK 661 08.30 – 09.20 dönüş uçuşu ise TK 664 TUN – IST 17.15 – 22.05 olarak gerçekleşecektir.

14 Kasım, 28 Kasım, 5 Aralık, 16 Ocak, 30 Ocak, 13 Şubat gruplarının gidiş uçuşu IST – TUN TK 661 08.55 – 09.55 dönüş uçuşu ise TK 664 TUN – IST 17.50 – 22.45 olarak gerçekleşecektir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ADNS
LOKASYON:
Tunus (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal, iade imkanı bulunmaktadır. Tur hareket tarihine 30 günden az kalan rezervasyonlarda, 15 gün kalaya kadar %50, 15 günden az kalması durumunda ise %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

699

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


• Türk Havayolları ile İstanbul - Tunus - İstanbul arası uçak bileti,
• Havalimanı Vergileri,
• Alan – otel – alan transferleri,
• 4* Otellerde 3 Gece – 4 Gün Konaklama,
• Otellerde alınacak 3 Sabah Kahvaltısı ve 3 Akşam Yemeği,
• Panoramik Şehir Turu,
• Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,

HARİÇ OLANLAR:


• Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
• Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
• Müze ve ören yeri girişleri
• Şehir Vergileri (Gecelik 1 Euro) Direkt Otel Resepsiyonuna ödenir.