Hurghada Spesiyal Turu

Hurghada Spesiyal TuruHurghada Spesiyal TuruHurghada Spesiyal TuruHurghada Spesiyal TuruHurghada Spesiyal TuruHurghada Spesiyal Turu


El Dahar & Sakkala & Sahl Hasheesh & Orange Bay & Luxor & Krallar Vadisi & Hatshepsut & Karnak Tapınağı & Memnon Heykelleri & Deir El Bahari Tapınağı

  • Vizesiz (Kapıda Kolay Vize)
  • Türk Havayolları
  • 4 Gece 5 Gün
  • 4* ve 5* Oteller
  • Hurghada Pararomik Şehir Turu Dahil

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Hurghada

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde uçuştan 3 saat önce buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 702 sefer sayılı uçuşu ile saat 02.05’de Hurghada’ya hareket. Yerel saat ile 03.50’de varışın ardından otelimize transfer. Geceleme otelde. Sabah kahvaltısının ardından denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Konaklama: 5* Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh vb. (Her Şey Dâhil Konaklama) veya 4* King Tut Aqua Park Resort Hurgada ( Yarım Pansiyon)
2. Gün: Hurghada

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük Hurghada Hakkında Her Şey & 4x4’ler ve Develer ile Çöl Safari (65 Euro) turumuza katılabilirler. Şehir turumuzda Hurghada’nın geçmişteki şehir merkezi El Dahar Bölgesi, günümüzdeki modern turizm merkezi Sakkala Bölgesi ve alışveriş merkezlerinin ve turistik tesislerin yer aldığı Sahl Hasheesh Bölgesi görülecek yerler arasındadır. Ardından 4x4’ler ile gerçekleştireceğimiz geleneksel bir çöl deneyimi yaşayabileceğimiz safari turuna katılıyoruz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelde. Konaklama: 5* Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh vb. (Her Şey Dâhil Konaklama) veya 4* King Tut Aqua Park Resort Hurgada ( Yarım Pansiyon)
3. Gün: Hurghada

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Öğle Yemekli Orange Bay Cruise (75 Euro) turuna katılabilirler. Kızıldeniz’in en eşsiz koylarından birinde gerçekleştireceğimiz öğle yemekli tekne turumuzdan sonra otelimize transfer. Geceleme otelde.Konaklama: 5* Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh vb. (Her Şey Dâhil Konaklama) veya 4* King Tut Aqua Park Resort Hurgada ( Yarım Pansiyon)
4. Gün: Hurghada

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Luxor & Krallar Vadisi & Hatshepsut & Karnak Tapınağı & Memnon Heykelleri & Deir El Bahari Tapınağı (145 Euro) turuna katılabilirler. Mısır’ın Firavunlar Dönemindeki en önemli noktalardan biri olan Luxor’a gerçekleştireceğimiz turumuzda döneme ait tapınakları ziyaret edip dönemin tarihi zenginliklerine şahitlik etme imkânı bulacağız. Konaklama: 5* Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh vb. (Her Şey Dâhil Konaklama) veya 4* King Tut Aqua Park Resort Hurgada ( Yarım Pansiyon)
5. Gün: İstanbul

Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 703 sefer sayılı uçuşu ile 04.45’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 08.40’da varış ve turumuzun sonu.

EK BİLGİLER

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ADNS
LOKASYON:
Mısır (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal, iade imkanı bulunmaktadır. Tur hareket tarihine 30 günden az kalan rezervasyonlarda, 15 gün kalaya kadar %50, 15 günden az kalması durumunda ise %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın5 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

649

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


• Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST) – Hurghada (HRG) – İstanbul (IST) arası uçak bileti
• Havalimanı Vergileri
• Alan – otel – alan transferleri
• Seçilecek kategori otelde 4 gece her şey dâhil konaklama
• Panoramik Hurghada şehir turu
• Türkçe Rehberlik hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:


• Vize Ücreti (25 Euro)
• Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)