UÇAK İLE

Yunanistan: Selanik Ekspres Turu, Her Gün Hareket

Yunanistan: Selanik Ekspres Turu, Her Gün HareketYunanistan: Selanik Ekspres Turu, Her Gün HareketYunanistan: Selanik Ekspres Turu, Her Gün HareketYunanistan: Selanik Ekspres Turu, Her Gün Hareket


Uçaklı Selanik Turu + Edessa + Giannitsa + Kavala + Porto Lagos + Vistonida

  • Türk Havayolları
  • 3 Gece 4 Gün
  • Selanik Şehir Turu Dahil
  • Yeşil Pasaportlulara Vizesiz

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Selanik

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları Kontuarı önünde Saat 05:00’da buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayolları'nın TK1881 sayılı Tarifeli Seferi ile Selanik'e saat 08:05’de hareket ediyoruz. Yerel saat 08:25’de Selanik’e varışımızın ardından Panoramik Selanik Şehir turumuzu yapıyoruz. Şehir turumuz esnasında ilk durağımız şehrin merkezinde, bulunduğu caddeye ismini vermiş Selanik'te ki en önemli kiliselerden biri olan Aya Dimitri kilisesi olacaktır. Bu güzel yapının ardından Aya Dimitri ile aynı cadde üzerinde bulunan Ulu Önder Atatürk'ün Evi, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer. Odaların dağıtılması ve yerleşme. Konaklama: 3* Four Seasons Hotel vb. - 4* Perinthos Hotel vb. - 5* Holiday İnn Hotel vb.
2. Gün: Selanik - (Edessa - Giannitsa)

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tüm gün sürecek olan ekstra Edessa Şelaleri Turu’na (50 €) katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak Osmanlı döneminde Yenice-i Vardar olarak bilinen Giannitsa’ya hareket ediyoruz. Gazi Evrenos Bey Türbesi ve saat kulesini gördükten sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası yol üzerinde süpermarkette alışveriş molası veriyoruz. Alışveriş sonrası Edessa diğer adıyla Vodina şehrine geçiyoruz. Buradaki parkı ve ünlü şelaleleri görüp, fotoğraf molası veriyoruz. Ardından öğle yemeği ve fotoğraf için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası yeniden Selanik’e otelimize dönüyoruz.Konaklama: 3* Four Seasons Hotel vb. - 4* Perinthos Hotel vb. - 5* Holiday İnn Hotel vb.
3. Gün: Selanik (Kavala – Porto Lagos - Vistonida)

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Kavala – Porto Lagos turuna (60 €) katılabilirler. Kavala’ya doğru hareket ediyoruz. Kavala’ya varışımızın ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Eski şehre doğru giderken ilk göreceğimiz yer Aziz Nikola Kilisesi’dir. 1530 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından İbrahim Paşa adına yaptırılan camii, 1926 yılında minaresi kısaltılarak çan kulesine dönüştürülüyor ve kiliseye çevriliyor ve önüne Hristiyan mozaikleri ekleniyor. Turumuzda göreceğimiz diğer tarihi yerler: Kavala Kalesi, Kavalalı Mehmet Ali Paşa’nın evi, günümüzde otel olarak kullanılan imaret, su kemeri ve kale içindeki eski şehir. Panoramik Kavala şehir turumuzun sonrasında, Porto Lagos’a hareket ediyoruz. Vistonida Gölü üzerine yapılmış olan köprüde yürüyerek Agios Nikolaos kilisesini ziyaret edeceğiz. Ardından otelimize hareket Geceleme otelimizde.Konaklama: 3* Four Seasons Hotel vb. - 4* Perinthos Hotel vb. - 5* Holiday İnn Hotel vb.
4. Gün: Selanik - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası Selanik Havalimanına hareket. Türk Havayolları'nın Tarifeli seferi ile saat 21:50’de İstanbul'a hareket ediyoruz. Check in ve bagaj işlemlerinin ardından yerel saat 00:20’de İstanbul Yeni Havalimanı'na varışımız ile turumuzun sonuna geliyoruz. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle.

EK BİLGİLER

• Uçak Saatleri Havayolu sebebi ile değişiklik gösterebilir. İç hat alacak misafirlerimizin saatleri teyit etmesi gerekmektedir.
• İlgili turumuz münferit olarak gerçekleşmektedir. Rezervasyon yapıldıktan sonra biletleme yapılmaktadır.
• Biletleme yapıldıktan sonra isim değişikliği veya tarih değişikliği yapılamamaktadır


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#WTTL
LOKASYON:
Yunanistan (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava yolları Kontuarı önünde Saat 05:00’da buluşma
İPTAL POLİTİKASI:
Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal, iade imkanı bulunmaktadır. Tur hareket tarihine 30 günden az kalan rezervasyonlarda, 15 gün kalaya kadar %50, 15 günden az kalması durumunda ise %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

549

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


• Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul Yeni (IST)-Selanik - İstanbul Yeni (IST )- arası uçak bileti,
• Belirtilen kategorideki otellerde 3 gece konaklama,
• Sabah kahvaltıları,
• Alan- Otel- Alan transferleri,
• İlk Gün Türkçe Rehber eşliğinde Selanik Panoramik Şehir Turu
• Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

HARİÇ OLANLAR:


• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 150.-TL
• Vize Ücreti İstanbul : 160.-Eur
• Vize ücreti izmir Ankara : 170.-Eur
• Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar) : 15.-Eur
• Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası) : 30.-Eur
• Şehir ve otel vergileri