SİZE ÖZEL

Phuket Hakkında Her Şey Turu

Phuket Hakkında Her Şey TuruPhuket Hakkında Her Şey TuruPhuket Hakkında Her Şey Turu


Otantik Tai Spa, Simon Cabaret, Fillerle Safari ve Rehabilitasyon,
Kaju, Wat Chalong, Buda, Panak, Hong, Khai Phi Phi ve James Bond,
Kaplanlar, Vikingler, Pilah Lagoon ve çok daha fazlası

  • Vizesiz
  • Salam Air
  • 5 Gece 7 Gün

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Muscat -Phuket

Sabiha Gökçen Havalimanı gidiş terminali Salam Air kontuarı önünde Saat 10:50’da buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Salam Air OW826 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 14:50’de Muscat’a hareket ediyoruz. Yerel saat 20:45’de Muscat’a varış ve ardından Salam Air OV481 Sefer sayılı uçuşumuz ile saat 01:20’de Phuket’e hareket ediyoruz.


2. Gün: Phuket

Yerel saat 10:20’de Phuket havaalanına varış.. Tayland havalimanına varışımızın ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam yemeği sonrası rehberiniz ile Phuket'in meşhur gece hayatına tanık olabileceğiniz Bang-la barlar caddesinde kısa bir oryantasyon gezisine katılabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Otantik Thai Spa Turuna (2 saat masaj ile) 70 EUR katılabilirler. Yerel rehberimiz ile gerçekleşecek turumuzda spa ve masajlarıyla ünlü Tayland’in otantik spa'larından birine gidiyoruz. Göl kenarında enfes bir yeşillik içinde bulunan spa'mızda, göl manzaralı jakuzi ve sauna kullanımından sonra alacağınız enfes 2 saatlik bir masaj sonrası tatilinize yolculuk yorgunluğunuzu atmış olarak başlayabilirsiniz. Geceleme Otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz ise rehberimizin ekstra düzenleyeceği James Bond Adası Turu (Öğle Yemekli) 70 EUR katılabilirler. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında kanolar ile muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Yüzen Müslüman koyu Panyee Adasında alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Naka Adası olacaktır.Konaklama: 4* Ashlee Hub Hotel Vb.; 4* Sleep With Me Hotel Vb.; 5* Duangjitt Resort Vb.
3. Gün: Phuket

Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberimizin ekstra Phuket Ada Turuna 30 EUR ve Simon Cabaret Turuna 30 EUR katılabilirler.  Yerel rehberimiz ile gerçekleşecek turumuzda Phuket’in tüm doğal güzelliğini ve kültürünü keşfediyoruz. Otelimizden misafirlerimizin alınmasının ardından devasa büyük Buda Heykeli ve Wat Chalong Tapınağı gibi en gözde turistik yerleri ziyaret ile başlıyoruz. Ardından Fil Safari kampı, Tiger Park ve Kaju Fıstığı Fabrikası görülecek yerler arasında. Eşsiz Phuket Manzarasına sahip noktalarında fotoğraf molalarımızın ardından otelimizde dönüş yapıyoruz. Akşam programı için Tayland’da 3.cinsiyet olarak adlandırılan Ladyboy’ların yaptığı müthiş bir Fransız kabaresine gidiyoruz. Sirmon Cabaret, tamamı ladyboy olan sanatçıların renkli kıyafetleri, dansları ve şarkıları ile Phuket ve Tayland’in en popüler şovlarından biridir. Geceleme Otelimizde.Konaklama: 4* Ashlee Hub Hotel Vb.; 4* Sleep With Me Hotel Vb.; 5* Duangjitt Resort Vb.
4. Gün: Phuket

Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberimizin ekstra Phi Phi Adası Turuna (Öğle Yemekli) 70 EUR katılabilirler.  Sürat teknelerimizle Phuket'in yakınındaki iki cennet mercan adasından oluşan Phi Phi adalarına doğru hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’de fotoğraf çektirme ve güneşlenme imkânı. Sonrasında Pilah Lagoon’da yüzme molamız var. Viking Mağarasını da ziyaret ettikten sonra öğle yemeğimiz için sahile yanaşıyoruz. Yemek sonrası adada yasayan maymunları gözlemleyip, dönüş yolu üzerindeki Khai Adasında denize girme ve güneşlenmek için uzun bir mola veriyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.Konaklama: 4* Ashlee Hub Hotel Vb.; 4* Sleep With Me Hotel Vb.; 5* Duangjitt Resort Vb.
5. Gün: Phuket

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra düzenlenecek Fotoğraf Çekim Turuna katılabilirler. Geceleme Otelimizde.Konaklama: 4* Ashlee Hub Hotel Vb.; 4* Sleep With Me Hotel Vb.; 5* Duangjitt Resort Vb.
6. Gün: Phuket

Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen Misafirlerimiz ile rehberimizin ekstra düzenleyeceği Fil Rehabilitasyon Kampı Turuna (Öğle Yemekli) 75 EUR katılabilirler. Fil rehabilitasyon kampları Tayland’da safari parklarından ve sirklerden kurtarılan fillerle yakınlaşabileceğiniz, onları daha yakından tanıyabileceğiniz enfes bir etkinlik. Yarım gün boyunca, fillerle ilgili genel bilgilendirmeler alıyorsunuz, onlara yemek hazırlayıp, kendi ellerinizle besliyorsunuz. Daha sonra mayolarınızı giyip, fillerle beraber gölde yüzüp eğleniyorsunuz. Beraber duş yaptıktan sonra kısa bir yemek kursu ile  kendi hazırladığınız yemeklerin de servis edildiği bir öğle yemeği ve el becerilerinizi gösterebileceğiniz DIY bölümünde size verilen fil seramiklerini boyayıp, kendi ellerinizle dolap mıknatısı hazırlayabilirsiniz.Konaklama: 4* Ashlee Hub Hotel Vb.; 4* Sleep With Me Hotel Vb.; 5* Duangjitt Resort Vb.
7. Gün: Phuket, Muscat, İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte Havalimanına Transfer oluyoruz. Salam Air OV486 Sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 23:15’te Muscat’a hareket ediyoruz. Yerel saat 07:00’de Muscat’a varışımızın ardından OV825 Sefer Sayılı uçuşumuz ile ile saat 10:05’de Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket.14:05’te Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve Turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle..

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#WTTL
LOKASYON:
Phuket (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal, iade imkanı bulunmaktadır. Tur hareket tarihine 30 günden az kalan rezervasyonlarda, 15 gün kalaya kadar %50, 15 günden az kalması durumunda ise %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın7 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

949

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


• Salam Air ile Sabiha Gökçen Havalimanı-Muscat-Phuket-Muscat-Sabiha Gökçen Havalimanı gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
• Havalimanı vergileri
• Havalimanı Otel Havalimanı Transferler
• Phuket 5 Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar
• Türkçe Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:


• Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
• Seyahat sağlık ve Covid-19 sigortası 50EUR