VİZESİZ

Pattaya Turu

Pattaya TuruPattaya TuruPattaya TuruPattaya TuruPattaya TuruPattaya Turu  • Vizesiz
  • Mahan Air
  • 7 Gece 9 Gün

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Tahran

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Mahan Air kontuarı önünde 09:00’da bulunuyoruz. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Mahan Havayollarının uçuşu ile saat 12:15’te Tahran’a hareket ediyoruz. 15:45’te Tahran’a varış. Ardından Mahan Havayollarının tarifeli seferi ile saat 21:45’te Bangkok’a hareket ediyoruz.

2. Gün: Tahran - Bangkok - Pattaya

Sabah uçakta alacağımız kahvaltımızın ardından yerel saat ile 08:20’de Bangkok Suvarnabhumi Havalimanına varış. Alanda bekleyen rehberimiz ile buluşma ve özel araçlarımız ile Pattaya’ya transfer. Otele giriş işlemlerin ardından serbest zaman. Geceleme Otelimizde.Konaklama: 3* Travelodge Hotel vb. - 4* Sun Beam Hotel vb.
3. Gün: Pattaya

Sabah kahvaltısının ardından sonra serbest zaman. Geceleme Otelimizde.Konaklama: 3* Travelodge Hotel vb. - 4* Sun Beam Hotel vb.
4. Gün: Pattaya

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenecek Fil Safarisi ve Timsah çiftliği Turumuza katılabilirler. Turumuzun ardından Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Dünyaca ünlü Alcazar Show turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.

Ekstra Tur: Fil Safarisi Turu:  35 Euro
Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari.

Ekstra Tur: Timsah Çiftliği Turu: 20 Euro

Extra Tur: Alcazar Show Turu: 35 Euro
Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruzKonaklama: 3* Travelodge Hotel vb. - 4* Sun Beam Hotel vb.
5. Gün: Pattaya

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Mercan Kayalıkları ile ünlü Mercan Adası turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde

Ekstra Tur: Mercan Adası Turu: 50 Euro
Sınırsız güneş ve okyanus keyfi... Pataya sahilinden özel surat teknelerimizle, palmiye ağaçları arasında mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile bütün gün turkuaz sularında yüzebileceğimiz Mercan adasına gidiyoruz. Öğle yemeği ızgara balık çoban salata ve tropik meyvelerden oluşuyor.Konaklama: 3* Travelodge Hotel vb. - 4* Sun Beam Hotel vb.
6. Gün: Pattaya

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Nong Nooch Tropical Garden turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Extra Tur: Nong Nooch Tropical Garden Turu: 35 Euro
Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü olan bu muazzam tropik bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay kültürünü yakından tanıyacağımız kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu gösterisi, tarihi savaşların canlandırılmasını izledikten sonra ikinci bölüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland’ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Daha sonra büyüleyici bahçeyi gezecek ve envai çeşit orkidenin bulunduğu özel bolumu göreceğizKonaklama: 3* Travelodge Hotel vb. - 4* Sun Beam Hotel vb.
7. Gün: Pattaya

 Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Geceleme Otelimizde.Konaklama: 3* Travelodge Hotel vb. - 4* Sun Beam Hotel vb.
8. Gün: Pattaya

 Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Geceleme Otelimizde.Konaklama: 3* Travelodge Hotel vb. - 4* Sun Beam Hotel vb.
9. Gün: Pattaya - Bangkok - Tahran - İstanbul

Sabah rehberimizin belirteceği saatte havalimanı transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve Bagaj işlerimizin ardından, Mahan Air W5050 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 22:20 Tahran’a hareket. Yerel saat ile 02:10’da Tahran’a varış. Sonrasında Mahan Havayollarının tarifeli uçuşu ile saat 06:30’da İstanbul’a hareket ediyoruz. 09:30’da İstanbul Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#WTTL
LOKASYON:
Uzakdoğu (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Mahan Air kontuarı önünde 09:00’da buluşma
İPTAL POLİTİKASI:
Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal, iade imkanı bulunmaktadır. Tur hareket tarihine 30 günden az kalan rezervasyonlarda, 15 gün kalaya kadar %50, 15 günden az kalması durumunda ise %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın9 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

899

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


• Mahan Havayolları ile İstanbul - Tahran-Bangkok-Tahran-İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve Uçak içi ücretsiz ikramlar
• Havalimanı vergileri
• Havalimanı Otel Havalimanı Transferler
• Pattaya 7 Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar
• Yerel Rehberlik hizmeti (İngilizce) +10 Kişi Olması durumunda Türkçe Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:


• Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
• Seyahat sağlık sigortası 50 EUR