ERKEN REZERVASYON

Yılbaşı Özel: Paris Turu

Yılbaşı Özel: Paris Turu Yılbaşı Özel: Paris Turu Yılbaşı Özel: Paris Turu Yılbaşı Özel: Paris Turu Yılbaşı Özel: Paris Turu Yılbaşı Özel: Paris Turu Yılbaşı Özel: Paris Turu Yılbaşı Özel: Paris Turu Yılbaşı Özel: Paris Turu Yılbaşı Özel: Paris Turu Yılbaşı Özel: Paris Turu Yılbaşı Özel: Paris Turu Yılbaşı Özel: Paris Turu Yılbaşı Özel: Paris Turu Yılbaşı Özel: Paris Turu Yılbaşı Özel: Paris Turu Yılbaşı Özel: Paris Turu  • Türk Havayolları
  • Yeşil Pasaportlulara Vizesiz
  • 4 Gece 5 Gün
  • Paris Şehir Turu Dahil

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul – Paris

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları Kontuarı önünde Saat 11:30’da buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayollarının tarifeli seferi TK1823 ile Paris’e saat 10:40’da hareket ediyoruz. Yerel saat 12:20’de Paris’e varışımızı takiben  panoramik şehir turu. Bu turumuzda Fransa’nın en önemli sembolü Eiffel Kulesi ilk görülecek yerler arasındadır. Sonrasında en şık kafeleri ve mağazaları ile ünlü Champs Elysees, Paris şehir manzarasını izleyebileceğimiz Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonunda otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Paris By Night turuna katılabilir. Tur sonrası Paris otele transfer. Gecele Otelimizde.

Ekstra Tur: Paris By Night : 50 €Konaklama: 3* ve 4* Oteller
2. Gün: Paris

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Muhteşem Paris (Eiffel Kulesi + Seine Nehri Gezisi + Montmartre - Ressamlar Tepesi turuna katılabilir. Tur sonrası Paris otele transfer. Gecele Otelimizde.

Ekstra Tur: Muhteşem Paris :(Eiffel Kulesi + Seine Nehri Gezisi + Montmartre - Ressamlar Tepesi): 100 €
Paris'in en önemli turistik mekanlarından oluşan kültürel içerikli bu turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz. Dümdüz bir ova üzerine kurulmuş görkemli Paris şehrinde güney yönünde ufka her baktığınızda bütün güzelliğiyle karşınıza çıkan, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan şehrin sembolü, sanatçılara ilham kaynağı dünyaca ünlü Eiffel Kulesi gezimizde yüzyıllık asansörlerle ikinci kata ulaştığımızda Paris’i bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüleri ile karşımızda bulacağız. Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen Seine Nehri üzerinde tekne ile geziye çıkıyoruz. Paris'in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehrinin tüm köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Fransız Enstitüsü, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Louvre-Orsay Müzeleri, Cite Adası, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Alexander III Köprüsü günümüzü renklendirecek. Daha sonra 800 yıllık Notre Dame Katedralinin ihtişamlı gotik mimarisini dışarıdan izleyeceğiz. Montmartre Tepesinden Paris’e hükmeden Sacrâ Coeur kilisesini ve 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar tepesinin daracık tipik sokaklarını gezerken, ressamlara çizdireceğiniz portrenize de sahip olabilirsiniz.Konaklama: 3* ve 4* Oteller
3. Gün: Paris

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Muhteşem Normandiya turuna katılabilir. Tur sonrası Paris otele transfer. Geceleme Otelimizde.

Ekstra Tur: Muhteşem Normandiya:(Claude Monet Evi + Honfleur Gezisi + Bayeux Gezisi): 100 €
Turumuzun il durağı Empresyonist ressam Claude Monet'in evi olacak. Bir çok eserini evinin bahçesinden ilham alan Ressamın evini ve bahçesini gördükten sonra ikinci durağımız Honfleur oluyor. Honfleur Fransa’nın Normandiya kıyılarında bulunan en görkemli kentlerden biridir. Öğle yemeği ve serbest zamanımızın ardından turumuzun sonu ve Paris otelimize transfer.
Konaklama: 3* ve 4* Oteller
4. Gün: Paris

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Disneyland turuna katılabilirler. Tur sonrası Paris otele transfer. Gecele Otelimizde.

Ekstra Tur: Disneyland Turu (Gidiş-Dönüş transferler + çift park giriş biletleri): 195 €
Paris’e 36 km uzaklıktaki Disneyland parkı gezimizde, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yaşayacağız… Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından Paris’e geri döneceğiz. Özel aracımız ile rehberlerimiz sizleri otellerinizden alıp tur bitiminde otellerinize geri bırakacaktır. Disneyland ve Walt Disney Stüdyolarının her kişi için sınırsız çift park giriş biletleri fiyatımıza dahildir.Konaklama: 3* ve 4* Oteller
5. Gün: Paris - İstanbul

Sabah kahvaltı serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte havaalanına transfer oluyoruz. Türk Havayollarının Tarifeli seferi TK1828 ile saat 18:50’de İstanbul'a hareket ediyoruz. Yerel saat 00:20’de İstanbul Havalimanına varışımız ile turumuzun sonuna geliyoruz. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle.

EK BİLGİLER

Extra Turlar minimum 20 kişi olması durumunda gerçekleşmektedir 20 kişinin altında olması durumunda Fiyatlarda farklılık gösterebilir

İptal Güvence Paketi : 50 Euro
İptal güvence paketi ile 10 iş günü kalana kadar tüm misafirlerimiz nedensiz, sebepsiz, şartsız turlarını iptal ettirebilir, vize ve sigorta bedeli hariç tüm tur bedelini kesintisiz iade alabilirler.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#WTTL
LOKASYON:
Paris (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali AnadoluJet Hava yolları Kontuarı önünde Saat 11:30’da buluşma.
İPTAL POLİTİKASI:
Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal, iade imkanı bulunmaktadır. Tur hareket tarihine 30 günden az kalan rezervasyonlarda, 15 gün kalaya kadar %50, 15 günden az kalması durumunda ise %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın5 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

699

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


• Türk Havayolları ile İstanbul-Paris(CDG)-İstanbul arası uçak biletleri,
• Belirtilen kategorideki otellerde kahvaltı dahil 4 gece konaklama,
• Alan- Otel- Alan transferleri,
• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
• Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

HARİÇ OLANLAR:


• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 150.-TL
• Vize Ücreti İstanbul : 175.-Eur
• Vize ücreti izmir Ankara : 180.-Eur
• Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar) : 20.-Eur
• Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası) : 35.-Eur
• Şehir ve otel vergileri