SON YERLER!

Paris + Disneyland Rüyası

Paris + Disneyland RüyasıParis + Disneyland RüyasıParis + Disneyland RüyasıParis + Disneyland RüyasıParis + Disneyland RüyasıParis + Disneyland RüyasıParis + Disneyland RüyasıParis + Disneyland RüyasıParis + Disneyland RüyasıParis + Disneyland RüyasıParis + Disneyland RüyasıParis + Disneyland Rüyası  • Türk Havayolları
  • 3 Gece 4 Gün
  • Paris Şehir Turu Dahil
  • Türkiye’nin her yerinden iç hat bağlantı imkânı
  • Yeşil Pasaportlulara Vizesiz

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Paris

İstanbul Havalimanı’nda siz değerli konuklarımız ile sabah 04:00’da buluşma. Türk Havayollarına ait TK1821 numaralı sefer ile 07:00’de Paris’e hareket, 09:40’da varış. (25 Ocak 2024 hareketli turumuzun uçuşu saat 08:05'te, 01 Mayıs 10:05'te, 14 Şubat ve 7 Mart 2024 hareketli turlarımızın uçuşu ise 10:40'ta gerçekleşecektir.) Varışımız ile beraber pasaport işlemlerimizi yaparak bizleri bekleyen aracımıza geçiyoruz ve Paris şehir turu için yola çıkıyoruz. Panoramik olarak yapacağımız Paris şehir turumuzda, Eyfel kulesinin ihtişamı altında ve Charles de Gaulle Meydanı’nda bulunan Zafer Takı, Ünlü markaların yer aldığı Champs Elysees, Concorde Meydanı ve Obeliks taşı, Parlemento Binası göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Paris Gece Turu’na katılabilirler (50 Euro). Gün batımından sonra Paris’e Işıklar şehri ünvanını kazandıran manzaralara şahit olacağımız gezimizde dünyaca ünlü markaların bulunduğu La Fayette, Louvre müzesinin cam pramidinin yer aldığı bahçesi ve ışıklandırması ile Paris’in en güzel mücevherlerinden birine dönüşen Eiffel kulesinin gece manzarası eşliğinde gezimiz sonlandırıyor ve otelimize transfer oluyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Uçakta alınacaktır.
Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır.
Para Birimleri : Fransa – EuroKonaklama: 4* Oteller
2. Gün: Paris

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Paris Şaheserleri turuna katılabilirler (130 Euro).Tam günlük turumuzda rehberimizden Eiffel kulesinin yapılış hikâyesi ve tarihini dinledikten sonra panoramik Paris manzarasının tadını çıkarmak için kuleye çıkıyoruz. Seine nehri üzerinde çıkacağımız tekne gezimizin ardından durağımız Paris’in bir sonraki yüksek noktası Ressamları ile ünlü Mont marte tepesi ve Sacre Coeur Bazalikası’nı ziyaret ettikten Opera bölgesine doğru ilerliyoruz. Alışveriş imkânı ve serbest zaman sonrası otelimize transfer oluyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır.
Para Birimleri : Fransa – EuroKonaklama: 4* Oteller
3. Gün: Paris - Disneyland

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland Turu’na katılabilirler. (200 Euro) Disneyland ve Walt Disney Studios parklarının ikisini de kapsayan turumuzda her yaştan misafirimizin eğlenme imkanı bulabileceği tema parkları ile günü değerlendirebilir. 50’ye yakın aktivite ile Indiana Jones ile macera trenine binebilir. Çeşitli Disney karakterleri ile karşılaşıp fotoğraf çekilebilirsiniz. (Ekstra turumuza yeterli katılım olmaması durumda dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak belirleyeceği tura katılım sağlayabilirler.) Gezimiz bitiminde otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır.
Para Birimleri : Fransa / Euro kullanılmaktadır.Konaklama: 4* Oteller
4. Gün: Paris - İstanbul

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi yapıyoruz ve rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Ardından havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Türk Havayollarına ait TK1828 numaralı sefer ile 19:55’de İstanbul’a hareket ve 23:59’de varış. (25 Ocak, 14 Şubat ve 7 Mart 2024 hareketli turlarımızın dönüş uçuşları saat 18:50'de, 18 Mayıs ve 5 Eylül hareketli turlarımızın dönüş uçuşları saat 17:50'de gerçekleşecektir.) Turumuzun sonu.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#PCS
LOKASYON:
Paris (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı, Türk Havayolları kontuarında uçuştan 3 saat önce buluşma.
İPTAL POLİTİKASI:
Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal, iade imkanı bulunmaktadır. Tur hareket tarihine 30 günden az kalan rezervasyonlarda, 15 gün kalaya kadar %50, 15 günden az kalması durumunda ise %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

999

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


 Türk Havayolları ile İST – CDG – İST gidiş dönüş uçak biletleri
 Seçilen Otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama
 Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
 Paris şehir turu
 Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferler
 Profesyonel rehberlik hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:


 Yurtdışı çıkış vergisi, 150 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
 Tüm kişisel harcamalar,
 Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
 Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
 Öğle ve akşam yemekleri,
 Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 Şoför Bahşişi
 Schengen vizesi