MSC Euribia ile Norveç Fiyortları Turu

MSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları TuruMSC Euribia ile Norveç Fiyortları Turu  • Türk Havayolları
  • 7 Gece 8 Gün

VARIŞ VE SAATLERİ

01.GÜN KOPENHAG DANİMARKA - 18:00

02. GÜN DENİZDE SEYİR - - -

03. GÜN HELLESYLT NORVEÇ 09:00 20:00

04. GÜN MOLDE NORVEÇ 07:00 16:00

05. GÜN FLÂM NORVEÇ 08:00 17:00

06. GÜN DENİZDE SEYİR - - -

07. GÜN KIEL ALMANYA 09:00 19:00

08. GÜN KOPENHAG DANİMARKA 08:00 -


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Kopenhag

İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminali saat 04.30’da buluşmamızın akabinde check-in işlemlerimizi yapıyoruz ve ardından TK1783 sefer sayılı uçak ile saat 07.25’de Kopenhag’a hareket ediyoruz. Kopenhag’a yerel saat ile saat 09.45’de varışımızın ardından Kopenhag limanında bulunan gemimize transfer. Gemi check in işlemleri sonrası kabinlere yerleşmemizin ardından serbest zaman. Gemimiz akşam 18.00’de limandan hareket edecek. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

2. Gün: Denizde Seyir

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

3. Gün: Hellesylt

Gemimiz saat 09.00’da Hellesylt limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Hellesylt & Geiranger Turu” na katılabilirler. Storfjord’un sonundaki çataldaki iki büyüleyici köy. Bir zamanların kuzeydeki posta limanları, bu günün karadan ulaşımın zorluğu açısından, senelik ortalama 180 gemi liman ziyaretiyle, Norveç turizminin kuzeydeki gözde cruise limanları.Turumuza Hellesylt Şelalesini selamlayarak başlıyoruz...İlk tanımı kuzeye giden posta rotası, şimdilerde ise turizm merkezi.

Öncelikle Hellyslyt fiyordunu göreceğimiz manzara noktasına gidiyor ve oradan fiyordu fotoğrafladıktan sonra

Yolumuza koyuluyoruz. Hamile taşı ve 1800’lerden kalan taş köprü ilk durağımız. Ardından Avrupa’nın en derin gölü olan Hornindal gölüne gidiyor ve orada mola veriyoruz. Tekrar yola çıktıktan sonraki durağımız bölgenin en hareketli şehirlerinden biri olan Stryn. Kraliyet ailesinin özellikle balık tutmak için geldiği Stryn’de taş köprüyü gördükten sonra alışverişleriniz ve kahve/ yemek için serbest zaman tanınacaktır. Ardından Djupvatnet Gölü eteklerinde vereceğimiz molanın ardından 1476 m yükseklikteki Dalsnibba dağından hava güzel ise terasından göreceğiniz manzara ile büyüleneceksiniz. Daha sonra ise Flydal seyir platformunda duracak ve bu sefer Geiranger fiyordunu fotoğraflayacağız . Turumuzun son etabında 180 derece açılı 10 virajlı yoldan inerek gemimizin demirlediği limana varacağız.Geminin hareket saat 20.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide


4. Gün: Molde

Gemimiz saat 07.00’de Molde limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Romsdal bölgesinin yönetim merkezi olan Molde, verimli toprağından, şehrin dört bir yanını rengarenk saran gül bahçelerinden dolayı “Güller Şehri” olarak da bilinir. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Molde Şehir Turu & Romsdal Açık Hava Müzesi Turu” na katılabilirler. Bugün ki turumuz esnasında Romsdal Açık Hava Müzesi ilk göreceğiniz yerler arasında. Müzede Vikinglerden bugüne geleneksel Norveç mimari örnekleri ve yerel halkın yaşamından kesitler görülebilir. Ardından 400m. Yükseklikte yer alan Varden manzara noktasına çıkacağız ve Molde’nin ve etrafındaki fiyortların göz kamaştırıcı manzarasını izleyeceğiz. Komstadfjord kayak merkezi şehire dönmeden önce göreceğimiz son durağımız olacak. Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zaman sonrası gemiye dönüş. Geminin hareketi saat 16.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

5. Gün: Flam

Gemimiz saat 08.00 de Flâm’a yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin extra olarak düzenleyeceği Flam Turu' na katılabilirler Bölgenin doğa sporları başkenti ünvanın kazanmış, dünyanın en güzel sularından birine sahip Voss şehrini ve gölünü göreceğiz. Şahsi aktiviteler için tanınacak zamandan sonra bölgenin en güzel şelalelerinden biri olan, suyunu içene gençlik ve güç kattığına inanılan Tvindefossen’i ( İkizler şelalesi ) ziyaret edeceğiz. Viking köyü Gudvangen’de vereceğimiz molanın ardından gezimiz tünellerden geçerek varacağımız Flam’da gemimizin demirlediği limanda sona erecektir. Geminin hareketi saat 17.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

6. Gün: Denizde Seyir

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

7. Gün: Kiel - Hamburg

Gemimiz sabah saat 09.00’da Kiel limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Hamburg ve Kiel Şehir Turu” ‘na katılabilirler.

Almanya'nın kuzeyinde, Kuzey Denizi ve Baltık denizini birbirinden ayıran Jutland Yarımadası'nın güney ucunda yer alan Hamburg, Elbe, Alster ve Bille Nehirlerinin kesişim noktasında bulunur.Kent merkezi, Binnenalster ve Aussenalster Gölleri etrafında kurulmuştur. Kent, su kanallarını birbirine bağlayan 2.302 adet köprüye sahiptir. Kuzey Denizi'nden içeriye doğru uzanan Hamburg Limanı, Avrupa'nın 2. büyük limanıdır. En önemli uluslararası ticaret merkezlerinden biridir.

Şehrin içinde bir çok park bulunan Hamburg dünyanın ilk beşe giren “Yeşil Şehir” lerinden birisidir. Turumuzda Hamburg Filarmoni Konser Binası, Kuzey Almanya’da bulunan en ünlü kiliselerden olan St. Michaelis Kilisesi, Binnen ve Aussenalster gölleri, Elbe nehri, Kırmızı Işıklar caddesi olarak da bilinen St Pauli, Reeperbahn, Balık Pazarı, Liman bölgesi, ve en ilgi çekici noktalardan biri muhteşem bir mimariye sahip olan Belediye Binası görülecektir.

Alışveriş ve yemek için verilecek serbest zamandan sonra Kei’e dönüş. Kiel’de yine verilecek serbest zamanda şehrin ana merkezini gezecek ve daha sonra gemimize döneceğiz.Gemimizin hareketi saat 19.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.


8. Gün: Kophenhag - İstanbul

Gemimiz saat 08.00’de Kopenhag limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltımızın ardından gemi çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve bizi bekleyen aracımız ile Kopenhag Havalimanı’na hareket ediyoruz.

Check-in işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1786 sefer sayılı uçağı ile saat 19.25’de hareket ediyoruz. Yerel saat ile 23.40’da İstanbul Havalimanı’na varış. Turumuzun sonu.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#KRVNCRS
LOKASYON:
Avrupa (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Deniz   
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon itibari ile 180 gün kalaya kadar %10
179-150 gün %15
149-120 gün %25
119-90 gün %30
89-60 gün %50
59-45 gün %60
44-30 gün %75
29-10 Gün %90
9 günden az %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın8 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

1.399

en düşük kişi başı

1.399

8 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


• Türk Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı – Kopenhag – İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçuşlar.
• MSC EURIBIA gemisinde tercih edilen kabin kategorisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama.
• Havalimanı ve Liman vergileri.
• Havalimanı – Liman – Havalimanı transferleri.
• Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti.(Grup en az 30 kişi olması halinde)
• Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
• Gemideki eğlence ve şovlar.
• Fitness & Spor salonu kullanımı.
• Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır).
• Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.). 65 yaş üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.(60€)

HARİÇ OLANLAR:


• Servis ücretleri. Günlük kişi başı yaklaşık 12€ (Rezervasyon Esnasında Ödenir.)
• Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar.
• Sağlık hizmetleri. / Kişisel Harcamalar.
• Gemideki tüm içecekler.
• İç hat bağlantı uçuşları.
• Gerekli vize ücreti.
• Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).