FIRSAT

İzmir Hareketli Milano Spesiyal Turu

İzmir Hareketli Milano Spesiyal Turuİzmir Hareketli Milano Spesiyal Turuİzmir Hareketli Milano Spesiyal Turuİzmir Hareketli Milano Spesiyal Turu


Milano, Como,, Lugano, Verona

  • Sun Express Havayolları
  • 3 Gece 4 Gün
  • Milano Şehir Turu Dahil

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İzmir - Milano

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Sun Express Havayolları kontuarı önünde uçuştan 3 saat önce buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Sun Express Hava Yollarının XQ892 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.45’da Milano’ya hareket. Yerel saat ile 12.50’de Milano Malpensa’ya varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile panoramik şehir turumuz başlıyor. Sanatın, modanın, otomotiv ve gösteri dünyasının merkezi sayılan Milano, İtalya’nın kuzeyindeki Lombardiya Bölgesi sınırları içerisinde yer alıyor. Milano, sokaklarında gezerken hem tarihi hem de modern dünyayı bir arada soluyabileceğiniz bir yaşam tarzına sahiptir. Castello Sforzesco (Milano Kalesi), Galleria Vittorio Emanuele (Dünyanın en eski alışveriş merkezlerinden biri) , Duomo Katedrali, La Scala (Dünyanın en büyük tiyatro binalarından) şehir turu esnasında görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.Konaklama: 3* İbis Styles Milano Agrate Brianza vb. veya 4* Montebianco Mokinba Hotel vb. (Merkezi)
2. Gün: Milano

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Como, Lugano, Outlet (70 Euro) Turuna katılabilirler. Turumuzda ilk durağımız İtalya’nın kuzeyinde Lombardiya’da bulunan Como Gölü. 146 km2 yüzölçümü ve 410 metre derinliği ile İtalya’nın en büyük üçüncü gölü olan Como Gölü dünyanın her yerinden yoğun şekilde ziyaret alan eşsiz bir doğaya sahip, cazibe merkezlerinden biridir. Çevresinde bulunan yerleşim yerlerinde dünyanın jet sosyetelerinin evleri bulunmaktadır. Madonna, George Clooney, Gianni Versace, Ronaldinho, Sylvester Stallone Como Gölü kıyısında evi olan isimlerden bir kaçıdır. Turumuzun ardından dünyaca ünlü markaların olduğu outlette alışveriş için mola verdikten sonra Alpler’in eteklerinde bulunan Lugano Gölü’ne geçiyoruz. Çevresindeki restoranlarla ve turistik mekânlarla en çok bilinen adreslerden biri olan Lugano’da vereceğimiz molanın ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.Konaklama: 3* İbis Styles Milano Agrate Brianza vb. veya 4* Montebianco Mokinba Hotel vb. (Merkezi)
3. Gün: Milano

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Verona, Garda ( 60 Euro) Turuna katılabilirler. İtalya’nın en büyük gölü Garda Gölü’nü görüyoruz. Avrupa’nın doğal haliyle kalmış en güzel yerlerinden biridir. Sirmione girişinde Scaligero Kalesi bizleri karşılıyor ve limanında çok sayıda lüks yat ve şık villalar son model arabalar olan bu enfes kasabadan sonra Romeo ve Jüliet’in ölümsüz aşkının izlerini taşıyan Jüliet’in evinin bulunduğu Verona şehrine gidiyoruz. Duomo di Verona, Piazza delle Erbe, Arena di Verona görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ve serbest zamanımızın ardından Milano otelimize transfer. Geceleme otelimizde.Konaklama: 3* İbis Styles Milano Agrate Brianza vb. veya 4* Montebianco Mokinba Hotel vb. (Merkezi)
4. Gün: Milano - İzmir

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Sun Express Havayollarının XQ893 sefer sayılı uçuşu ile saat 13.40’da İzmir’e hareket yerel saat ile 18.25’de varış ve turumuzun sonu.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ADNS
LOKASYON:
İtalya (İzmir çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal, iade imkanı bulunmaktadır. Tur hareket tarihine 30 günden az kalan rezervasyonlarda, 15 gün kalaya kadar %50, 15 günden az kalması durumunda ise %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

399

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


• SunExpress Havayolları ile İzmir (ADB) – Milano (MXP) – İzmir (ADB) arası uçak bileti
• Havalimanı vergileri,
• Alan – otel – alan transferleri ve şehirlerarası transferler,
• Milano şehir turları,
• Seçilen otel kategorisinde 3 Gece – 4 Gün oda kahvaltı konaklama,
• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti,

HARİÇ OLANLAR:


• Vize Ücreti
• Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
• Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
• Müze ve ören yeri girişleri
• Şehir Vergileri (Direkt Otel Resepsiyonuna Ödenir.)