Likya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan Turu

Likya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan TuruLikya, Fethiye, Ölüdeniz, Gökova, Kaş, Kalkan Turu  • Dalyan Tekne Turu, Kaunos Kral Mezarları, İztuzu Plajı
  • 12 Adalar Tekne Turu, Göcek Adası, Kızıl Ada
  • Fethiye, Ölüdeniz Yamaç Paraşütü, Kayaköy, Ölüdeniz, Belcekız Koyu
  • Kekova Tekne Turu, Simena Kalesi, Kaş, Kalkan, Kaputaş Plajı, Fethiye
  • Kelebekler Vadisi, Akvaryum Koyu, Tlos Antik Kenti, Xantos Antik Kenti
  • Akyaka, Aşıklar Yolu, Azmak Çayı, Gökova Tekne Turu, Lacivert Koy, Sualtı Mağarası, İncekum Plajı, Sedir Adası, Kleopatra Plajı, Gökova Körfezi
Likya Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan Turu

5 Gece 6 Gün
4 Gece Otel Konaklaması
Her Cuma, Cumartesi ve Pazar Akşamları Hareket

Kekova Tekne Turu, Gökova Tekne Turu ve Dalyan Tekne Turu Fiyata Dahil

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: Tur Başlangıcı

Kıymetli Ferfergez.com Misafirleri;

21.00 Yenibosna Airport Avm Önü

21.10 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

21.30 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)

22.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

22.10 E-5 Bostancı Köprüsü Altı Otobüs Durakları (İzmit Yönü)

22.20 E-5 Kartal Köprüsü Altı (İzmit Yönü)

22.30 E-5 Pendik Köprüsü Altı (İzmit Yönü)

22.40 Çayırova Mc Donalds Önü

22.50 Gebze Center Önü

Yukarıda belirlenen saatlerde ve kalkış noktalarından sizleri tur aracımıza alarak Likya Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan turumuza başlıyoruz.Konaklama: Bugün konaklama bulunmamaktadır. Otobüsümüzde gece yolculuğu yapılacaktır.
2. Gün: Dalyan, Fethiye

Tur Ücretine Dahil Dalyan Tekne Turu, Kaunos Kral Mezarları, İztuzu Plajı, Fethiye, Ölüdeniz Yamaç Paraşütü, Kayaköy, Ölüdeniz, Belcekız Koyu

Kıymetli Ferfergez.com Misafirleri; Likya Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan turumuzun bu gününde, sabah erken saatlerde vereceğimiz kahvaltı molasının ardından, Köyceğiz Gölü’nü denize bağlayan doğal kanalın kıyısı olan Dalyan’a varıyoruz. Burada alacağımız ekstra öğle yemeğimizin ardından, Dalyan Kanalı’ndan bineceğimiz teknelerimiz ile (Tur ücretine dahil) Caretta-Caretta kaplumbağalarının yumurta bırakma bölgesi olan İztuzu Plajı’na gidiyoruz. Bu yolculuğumuzda, arasından geçeceğimiz sazlıklar ile Kaunos Kral Kaya Mezarları bizlere bol bol fotoğraf çekme imkanı sunacaktır. İztuzu Plajı’nda vereceğimiz yüzme molasının ardından otobüsümüze dönüyoruz ve Fethiye’ye doğru yol almaya başlıyoruz. Fethiye’de ilk olarak Fethiye’nin en tanınmış yüzü ve dünyalara değer güzelliği ile Ölüdeniz’e gidiyoruz. Adını hüzünlü bir efsaneden alan Belcekız Koyu’nu görüp, doğal bir lagün olan Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Tüm gezilerimizin ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Yoldaki mola tesislerinde ekstra olarak alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.

Öğle Yemeği: Dalyan’daki restoranda ekstra olarak alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe ya da set menü şeklinde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.Konaklama: Atlas Otel, Sun Shine Resort Otel, Grand Üçel Otel vb.
3. Gün: Fethiye

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü, Ekstra 12 Adalar Tekne Turu, Göcek Adası, Kızıl Ada, Tersane Koyu, Kayaköy

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Aktivitesi: Sabah kahvaltı öncesi bizi bekleyen transfer aracımıza binerek Yamaç Paraşütü yapmak için, Ölüdeniz’ü kuşbakışı gören Babadağ’a çıkıyoruz. Kaptan pilotumuzun vereceği bilgilendirme ve direktifleri dikkatlice dinledikten sonra, müthiş heyecanlı ve bir o kadar da adrenalin dolu aktivitemize başlıyoruz. Dünyanın en güzel etkinliklerinden birisi olan Ölüdeniz Yamaç Paraşütü uçuşunu gerçekleştirirken, yukarıdan göreceğiniz Ölüdeniz’e aşık olacaksınız.

Likya Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan turumuzun bu gününde, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, dileyen misafirlerimizle birlikte, Tam Gün Sürecek 12 Adalar Tekne Turuna katılıyoruz. (Ekstra) Fethiye şehir merkezinden bineceğimiz teknemizle, Fethiye takım adaları olarak da bilinen 12 adaları göreceğiz ve muhteşem koylarda yüzme fırsatı bulacağız. Tekne turumuz sırasında alacağımız öğle yemeğimiz ile Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Kızıl Ada, Tersane Koyu, Domuz Adası’nı görüyor ve buralarda yüzme molaları veriyoruz. 12 ada, bölgeye verilen isimdir. Tekne turunda 12 farklı ada ziyaret edilmeyecektir. Tur bitiminde Fethiye merkeze dönerek aracımıza biniyor ve eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum köyü olan Kayaköy’ü gezerken o yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak, onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisinin ardından otelimize geri dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Gece dileyen konuklarımızla Fethiye Barlar Turu’na çıkıyoruz. (Ekstra)

Kahvaltı: Otelde açık büfe kahvaltı şeklinde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: 12 Adalar tekne turuna katılacak misafirlerimiz için teknede alınacaktır. Ücrete dahildir.

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe ya da set menü şeklinde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.Konaklama: Atlas Otel, Sun Shine Resort Otel, Grand Üçel Otel vb.
4. Gün: Kaş, Kalkan

Tur Ücretine Dahil Kekova Tekne Turu, Simena Kalesi, Kaş, Kalkan, Kaputaş Plajı, Fethiye

Kıymetli Ferfergez.com Misafirleri; Likya Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan turumuzun bu gününde, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, Üçağız Köyü’ne gidiyor ve buradan bineceğimiz teknemizle Kekova Tekne Turumuza (Tur ücretine dahil) çıkıyoruz. Kekova Adası, Hamidiye Koyu, Batık Şehir, Tersane Koyu’nu görüyor ve yüzme molaları veriyoruz. Ardından içerisinde Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesi’ni ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı buluyoruz. Tekne turumuzun ardından Kaş - Kalkan güzergâhını takip ederek Kaputaş Plajı’nda ve Kaş şehir merkezini yukardan gören bir noktada fotoğraf molası veriyoruz. Bazı dönemlerde yoğun trafik nedeniyle Kaputaş Plajı önünde otobüslerin durması mümkün olmamaktadır. Misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır. Ardından Fethiye’de bulunan otelimize geri dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Kahvaltı: Otelde açık büfe kahvaltı şeklinde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Kekova tekne turunda ekstra olarak alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe ya da set menü şeklinde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.Konaklama: Atlas Otel, Sun Shine Resort Otel, Grand Üçel Otel vb.
5. Gün: Fethiye

Alternatif Tur Günü, Kelebekler Vadisi, Akvaryum Koyu, Jeep Safari, Tlos Antik Kenti, Xantos Antik Kenti, Çamur Banyosu, Bungee Jumping, Zipline, Yakapark, Dalış Turu

Kıymetli Ferfergez.com Misafirleri; Likya Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan turumuzun bu gününde, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, tam gün serbest kalıyoruz. Bu gün dileyen misafirlerimiz kendi imkanları ile ulaşacakları Fethiye plajlarında tam gün deniz, güneş, kum keyfi yapabilir, dileyenlerse aşağıdaki ekstra tur alternatiflerden herhangi birine katılabilirler.

1. Alternatif: Tam Gün Sürecek Kelebekler Vadisi Tekne Turu (Ekstra): Sabah kahvaltı sonrası, Babadağ’ın eteğinde bulunan Ölüdeniz Milli Parkı içerisinde bulunan Belcekız Koyu’na gidiyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle, Ölüdeniz’in eşsiz koylarını gezmeye başlıyoruz. İlk olarak kelebekleri ile ünlü, mevsiminde yüzlerce kelebeğin görülebildiği meşhur Kelebekler Vadisi’ne demirliyoruz. Dileyen misafirlerimiz vadi içerisinde yürüyüş yapıp muhteşem atmosferin tadını çıkartabilirken, dileyen misafirlerimiz ise eşsiz denizin keyfini çıkarabilirler. Tekne turumuzun devamında Gemile Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu gibi muhteşem koylarda yüzme molalarımız olacaktır. Tekne turumuzun bitiminde Ölüdeniz’e geri dönüp transfer aracımızla otelimize geri dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2. Alternatif: Tam Gün Jeep Safari Turu (Ekstra): Sabah kahvaltı sonrası, bizleri bekleyen jeeplerimiz ile otelden ayrılıyoruz. Tüm gün sürecek eğlenceli aktivitede, dileyen misafirlerimizin su tabancası ve plastik ayakkabı kiralayabilmesi için kısa bir mola veriyoruz. Alışverişimiz sonrasında Tlos Antik Kenti’ne doğru yola çıkıyoruz. Yol boyunca su savaşları yaparak sürecek yolculuğumuz hiç bitmesin isteyeceksiniz. Keyifli ve bol eğlenceli dakikaların sonrasında Tlos Antik Kenti’ne ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından, alabalık havuzlarının ve muhteşem doğanın bulunduğu Yakapark’a ulaşıyoruz. Yol güzergahında Xanthos Antik Kenti’ni görüyoruz. Yakapark’ta vereceğimiz ortalama 1 saatlik mola sonrasında Yakapark’tan ayrılarak Akdağ eteklerinde bulunan köylerin içinden geçerek Saklıkent’e varıyoruz. Saklıkent gezimize başlamadan önce Jeep Safari Turuna dahil öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinin ardından Saklıkent Kanyonu’na giriş yapıyoruz. (Saklıkent Kanyon giriş ücreti dahil değildir.) Saklıkent’te akan Eşen Çayı’nın soğukluğu sizleri fazlasıyla serinletecek ve rahatlatacaktır. Kanyonda dileyen misafirlerimiz bunge jamping veya zipline yapabilirler. Saklıkent gezimizin ardından Çamur Banyosu yapacağımız yere ulaşıyoruz. Çamur Banyosu için vereceğimiz molanın ardından otelimize geri dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

3. Alternatif: Tam Gün Fethiye Dalış Turu (Ekstra): Sabah kahvaltı sonrası, transfer aracımız ile otelden ayrılıp, teknemize biniyoruz. Burada sertifikalı, uluslararası lisanslara sahip eğitmenlerimiz tarafından verilecek bilgilendirmeyi alıp, dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimiz ‘keşif dalışı’’ yapma imkanı bulabileceklerdir. Gün boyu sürecek bu aktivitede, profesyonel dalışçılar için de aktiviteler olacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip, Akdeniz’in mavi sularında yüzme imkanı da bulabileceksiniz. Dalış turumuzun sonunda transfer aracımız ile otelimize geri dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


Kahvaltı: Otelde açık büfe kahvaltı şeklinde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Katılacağınız aktiviteye göre değişkenlik göstermektedir.

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe ya da set menü şeklinde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.Konaklama: Atlas Otel, Sun Shine Resort Otel, Grand Üçel Otel vb.
6. Gün: Akyaka, Aşıklar Yolu

Akyaka, Aşıklar Yolu, Azmak Çayı, Tur Ücretine Dahil Gökova Tekne Turu, Lacivert Koy, Sualtı Mağarası, İncekum Plajı, Sedir Adası, Kleopatra Plajı, Gökova Körfezi

Kıymetli Ferfergez.com Misafirleri; Likya Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan turumuzun bu gününde, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, muhteşem evleriyle ve bahçeleriyle ünlü Akyaka Köyü’ne ulaşıyoruz. Akyaka’da bulunan muhteşem bir ağaç tüneli olan ve okaliptüs ağaçlarıyla kaplı Âşıklar Yolu günümüzün ilk durak noktası olacak. Âşıklar Yolu’nda vereceğimiz fotoğraf molamızın ardından Gökova Tekne Turumuza (Tur ücretine dahil) başlıyoruz. Bu turumuzda; Sualtı Mağaraları, İncekum, Gelibolu Adası, Lacivert Koy başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Sedir Adası’na ulaşıyoruz. Sedir Adası’nda dünyaca ünlü Kleopatra Plajı’nda vereceğimiz yüzme molasının ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Burada vereceğimiz serbest vakitte arzu eden konuklarımız Azmak Çayı üzerinde motorla gezinti yapabilirler. (Ekstra) Bu muhteşem günün sonunda, kalbimizi Gökova Körfezi’nde bırakıyor ve Gökova Körfezi’nin muhteşem manzarasını bir de yukarından fotoğraflayarak dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerinde sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve başka bir hergezi.com turunda yeniden görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz. Hoşçakalın.

Kahvaltı: Otelde açık büfe kahvaltı şeklinde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Gökova tekne turunda ekstra olarak alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.

Akşam Yemeği: Yoldaki mola tesislerinde ekstra olarak alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.Konaklama: Bugün konaklama bulunmamaktadır. Otobüsümüzde gece yolculuğu yapılacaktır.

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR:

Bu turumuzun süresi 5 gece 6 gündür. Otel konaklaması 4 gece olarak gerçekleşecektir. Rehberimiz, programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın akışını değiştirebilir. Tur paketlerimizde; tur programı, rehberlik hizmeti, otobüs ve oteller bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Bu nedenle, tur kapsamında kullanılmayan otel, çevre gezileri, ulaşım vb. haklarla alakalı olarak misafirlerimizin iade hakkı yoktur. Rezervasyon esnasında hiçbir misafirimize koltuk sözü verilmemektedir. Oturma yerleri rezervasyon tarih sırasına göre otomatik olarak belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Çocuk indirimi sadece iki yetişkin yanında ve aynı odadaki tek bir çocuk için uygulanmaktadır. 0–6 yaş çocuklara otellerde yatak verilmeyebilir. Otobüslü turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan hiçbir ücret talep edilmez. Uçaklı turlarda ise sadece infant (bebek) fiyatı talep edilecektir. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır. 2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur. Otellerdeki oda dağılımı, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili ferfergez.com’un herhangi bir yaptırımı yoktur. Karadeniz turlarında kalınacak yayla otelleri, bungalov ve standart yayla oteli yapısına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur. Triple odalarda 3. yatak normal yatak standartlarında olmayabilir. Otel yetkilileri, müsaitlik durumuna göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir. Sezonsal yoğunluğa bağlı olarak, aynı standartları korumak kaydı ile tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde değişiklik yapılabilir. Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça tur fiyatları da artmaktadır. Uçaklı turlarda ferfergez.com, yoğunluğa bağlı olarak ancak programın tamamını gerçekleştirmek şartıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saatlerini değiştirme hakkını saklı tutar. İstanbul Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e ya da tersi değişikliklerde ferfergez.com, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır. Havalimanı değişikliği nedeniyle misafirlerin turdan cayma ve iade isteme hakkı yoktur. Programda belirtilen ekstra turlar, kişi sayısına bağlı olarak gerçekleşebilmektedir. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda ferfergez.com’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra tur fiyatları dönemsel olarak değişebilir. Böyle bir durumda, misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarihteki ekstra tur fiyatı geçerli olacaktır. Misafir bunu kabul ederek turu satın almış sayılır. Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, ferfergez.com’un sorumluluğu, misafirlerimizin ise tazminat hakkı yoktur. Tur programlarımızda, gün içinde uzun mesafeler kat edilebilir. Mesafelerle ilgili bilgilendirmeler rehberiniz tarafından sizlere günlük olarak yapılacaktır. Öğle yemekleri için, yöresel restoranlarda yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde gruplara ayrılan masalar kullanılır. Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan ferfergez.com’un sorumluluğu, misafirlerimizin ise tazminat yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 20 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile ferfergez.com’un iptal hakkı saklıdır. Turun herhangi bir nedenle iptali durumunda ferfergez.com, tur iptalini misafirlerine mail, watsapp, sms ya da gsm araması yoluyla bildirecektir. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En uygun tur fırsatlarından yararlanabilmeniz için erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Böylelikle avantajlı tur fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Tatilinizi garanti altına almak adına İptal İade Güvence Paketi satın almayı unutmayınız!

ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI VE İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ HAKKINDA:

Zorunlu Seyahat Sigortası; Tur operatörünün iflas etmesi veya herhangi bir nedenle tur programını gerçekleştirememesi durumunda devreye girer. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Seyahat Sağlık Sigortası misafirlere ait özel bir harcamadır). Zorunlu Seyahat Sigortası, bir gece ve üzeri tur satın alan her misafirimize ferfergez.com tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

İptal İade Güvence Paketi; misafirlerimize, turun başlangıcından 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar, rezervasyonlarıyla ilgili her türlü değişiklik ve iptal hakkını cezasız bir şekilde yapma hakkı verir. Kişi başı ücreti 100 TL’dir. Uçaklı turlarda İptal İade Güvence Paketi yapılamamaktadır.

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ:

Turlarımızda kullanılan araçlar, tura katılan katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.

Misafir sayısının 28 – 52 kişi arası olduğu turlarda otobüs (Mercedes Tourismo/Travego, Neoplan Tourliner/Cityliner, Temsa Safir/Maraton, Man Lions Coach) kullanılmaktadır.

Misafir sayısının 19 – 27 kişi arası olduğu turlarda midibüs (Isuzu Turkuaz, Novo Lüx, Temsa Prestige, Otokar Sultan) kullanılmaktadır.

Misafir sayısının 8 – 18 kişi arası olduğu turlarda minibüs (Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter) kullanılmaktadır.

Tüm tur programlarımız 6502 numaralı tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#HRG
LOKASYON:
Akdeniz (İstanbul çıkışlı)
BULUŞMA:
21.00 Yenibosna Airport Avm Önü

21.10 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

21.30 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)

22.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

22.10 E-5 Bostancı Köprüsü Altı Otobüs Durakları (İzmit Yönü)

22.20 E-5 Kartal Köprüsü Altı (İzmit Yönü)

22.30 E-5 Pendik Köprüsü Altı (İzmit Yönü)

22.40 Çayırova Mc Donalds Önü

22.50 Gebze Center Önü

Yukarıda belirlenen saatlerde ve kalkış noktalarından sizleri tur aracımıza alarak Likya Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan turumuza başlıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal, iade imkanı bulunmaktadır. Tur hareket tarihine 30 günden az kalan rezervasyonlarda, 15 gün kalaya kadar %50, 15 günden az kalması durumunda ise %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın6 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

8.449TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


• Belirtilen otel/otellerde 4 gece yarım pansiyon konaklama
• 4 sabah kahvaltısı, 4 akşam yemeği
• Lüks turizm araçlarıyla ulaşım
• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
• ferfergez.com refakati ve güvencesi
• Milli park ücretleri ve otoparklar
• Araç içi su ikramı
• Gökova tekne turu
• Kekova tekne turu
• Dalyan tekne turu

HARİÇ OLANLAR:


• Öğle yemekleri
• Tüm yemeklerde alınacak içecekler
• Tüm özel harcamalar
• Programda ekstra olarak belirtilen tüm tur ve organizasyonlar
• Müze ve ören yeri giriş ücretleri