ERKEN REZERVASYON

Milli Takım Avrupa Şampiyonası Özel: Kurban Bayramında Almanya Turu

Milli Takım Avrupa Şampiyonası Özel: Kurban Bayramında Almanya TuruMilli Takım Avrupa Şampiyonası Özel: Kurban Bayramında Almanya TuruMilli Takım Avrupa Şampiyonası Özel: Kurban Bayramında Almanya TuruMilli Takım Avrupa Şampiyonası Özel: Kurban Bayramında Almanya TuruMilli Takım Avrupa Şampiyonası Özel: Kurban Bayramında Almanya TuruMilli Takım Avrupa Şampiyonası Özel: Kurban Bayramında Almanya TuruMilli Takım Avrupa Şampiyonası Özel: Kurban Bayramında Almanya Turu


Hamburg, Lübeck, Bremen, Berlin, Postdam, Dresden, Nicolaiviertel, Spree

  • Türk Havayolları
  • 4 Gece 5 Gün
  • Hamburg, Hannover, Berlin Şehir Turları Dahil
  • Yeşil Pasaportlulara Vizesiz

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Hamburg

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 03.30’da buluşuyoruz. Türk Havayolları TK1661 nolu tarifeli seferi ile saat 06:55 ’de Hamburg’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Yerel saat ile 09:10’da varışımızda bizleri karşılayan özel aracımız ile panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Avrupa'nın dünyaya acılan kapısı meşhur Hafen City Limanı, Şehrin tam merkezinde iki büyük iç göl olan Binnen and Aussen Aster Gölleri. Balık Pazarı, Hamburg Tren Terminali, Rathaus Kulesi, Amsterdam’daki Red Light District‘in benzeri olan Reeperbahn Caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehrin içinden bir sürü nehir akmaktadır, dolayısıyla bu özelliğinden dolayı şehirde tıpkı [Amsterdam veya Venedik] gibi çok sayıda irili ufaklı köprüler bulunmaktadır. Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Lübeck Turuna katılabilirler. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme Hannover'da otelimizde.

Ekstra Tur : Lübeck Turu: 45 Euro
Lübeck Almanya'nın Baltık denizi kıyısındaki en büyük limanına sahiptir ve UNESCO Dünya Mirası Koruma Listesindedir. Marienkirche (Meryem Ana Kilisesi), yapımına 1173'te III. Heinrich döneminde başlanan romanesk katedral ile gotik ve Rönesans üsluplarının karışımı bir üslupta inşa edilen görkemli Belediye Binası (Rathaus) , Kuleli Kale Kapısı (Burgtor) (1444) ve Holsten Kapısı (Holstentor) (1477), Lübeck şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır.Konaklama: 4* Mercure Hotel Hannover Mitte vb. 3* City Hotel Berlin East vb.
2. Gün: Hannover

Sabah kahvaltısından Hannover panoramik şehir turu. Hannover Aşağı Saksonya eyaletinin başkentidir. Dünyanın fuar merkezi olarak bilinir. Hükümet binası, Altstadt, Trammplatz görülecek yerler arasındadır. Sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Bremen Turuna katılabilirler. Geceleme Hannover’daki otelimizde.

Ekstra Tur : Bremen Turu: 60 Euro
Bremen turumuzda Eski şehri gezerken kendimizi bir masal diyarında hissediyoruz. Dolambaçlı parke sokaklar, sivri çatıları, kafesli pencereleri ile inanılmaz güzellikteki 500 yıllık tuğla evler sanki kalemle çizilmiş gibi... Yeni işyerleri ile dükkanlar, Rönesans döneminden kalan Belediye Binası, 800 yıllık St. Peter Katedrali, tarihi Tüccarlar Evi, eski şehirde göreceğimiz yerler arasında sayılabilir. Weser Irmağının sol kıyısındaki yeni Bremen ise Avrupa’nın bahçe kenti olarak tanınır. Şipşirin ve güzel evler, üç şeritli bulvarlar, çiçek tarhları ve bahçeleri gerçekten görülmeye değer! Burası aynı zamanda Bremen Mızıkacıları Heykeline ev sahipliği yapar. Hatıra fotoğraflarımızı çekerken, 1405 yaşındaki Hükümet Konağını, 1537‘de yapılan özgürlük sembolü Roland Heykelini, Fall Kulesi, Böttoher Caddesi, modern bir tarzda yapılmış olan Bremen Parlamentosu’nu görerek Bremen turuna devam ediyoruz. Tur bitimi Hamburg’a geri dönüyoruz.Konaklama: 4* Mercure Hotel Hannover Mitte vb. 3* City Hotel Berlin East vb.
3. Gün: Hannover - Berlin

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Berlin’e hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Potsdam Turuna katılabilirler. Turumuzun ardından Berlin’e hareket. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda; Batı Berlin'de, Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu görülecek yerler arasında. Doğu Berlin'de ise Unter den Linden, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Prenzlauer Berg, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee turumuz esnasında görülecek yerler arasında. Şehir turumuzun bitiminde serbest zaman sonrasında otelimize yerleşme. Geceleme Berlin'de otelimizde.

Ekstra Tur : Potsdam Turu: 55 Euro
Berlin'e yarım saat (45 km) mesafedeki bu tarihi Alman Kenti UNESCO Dünya Mirası Listesindedir. Şehir % 75 yeşil alan ile %25 binalar ve caddeleri içerir. Potsdam'da yaklaşık 20 göl ve nehir vardır. Sanssouci Sarayı, Dikilitaş, Brandenburg Kapısı, Nikolai Kilisesi, Tarihi değirmen Ende, Rus kolonisi Aexandrowka, Fransız Kiliesesi, St. Peter und Paul kilisesi, Potsdam turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Berlin'deki otelimize dönüş. Geceleme Berlin'deki otelimizde.Konaklama: 4* Mercure Hotel Hannover Mitte vb. 3* City Hotel Berlin East vb.
4. Gün: Berlin

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından günümüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Dresden Turuna katılabilirler. Dileyen misafirlerimiz ile Avrupa Şampiyonası Türkiye Maç Turu rehberimiz tarafından extra olarak düzenlenecektir. Turumuz sonrası Berlin'deki otelimize dönüş. Geceleme Berlin'deki otelimizde.

Ekstra Tur: Türkiye Milli Takımı Avrupa Şampiyonası Karşılaşması- Maç Bileti Dahil (3. Kategori) (Dortmund): 790€

Ekstra Tur : Dresden Turu: 65 Euro
Elbe Nehrinin Floransa’sı olarak da adlandırılan Saksonya Eyaletinin başkentidir. Eski zamanlardaki kraliyet yaşamının atmosferini de hala taşımaktadır. Dresden Almanya’nın en yeşil şehirlerinden biridir. Sanatseverlerin, geleneksel ve modern sanat şaheserleri olan yapıları görebilecekleri bir şehirdir. Aynı zamanda birçok şato, saray, anıt ve bahçelerin bulunduğu Dresden bu anlamda da görmeye değer bir şehirdir.Konaklama: 4* Mercure Hotel Hannover Mitte vb. 3* City Hotel Berlin East vb.
5. Gün: Berlin - İstanbul

Sabah kahvaltımızdan sonra rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanı transferimiz gerçekleşiyor. Türk Havayolları TK1724 nolu tarifeli seferi ile saat 19.35 ’de İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. 23:20’de İstanbul Yeni Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Müzeler Adası & East Side Gallery & Nicolaiviertel + Spree Nehri Turuna katılabilirler.

Müzeler Adası & East Side Gallery & Nicolaiviertel + Spree Nehri Turu: 75 Euro
Spree Nehri üzerindekiı UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan Müzeler Adası’nda Bode, Neues, Alte Nationalgalerie, Altes, Pergamon müzeleri görülecek yerler arasındadır. Baslıca eserler arasında, Bergama Zeus Sunağı, Miletos şehrinden getirilen Roma Pazaryeri Kapısı, Babil İştar Kapısı, Mşatta Alınlığı sergileniyor. Ardından eski dönemde utanç duvarı olarak anılan East Side Gallery görülecektir. Ardından 1200’lü yıllarda kurulan Almanya’nın ve dünyanın en eski yerlersim yerlerinden Nikolaiviertel’ı görülecektir. Gezimizin ardından Berlin’i batıdan doğuya doğru akarak geçen Spree Nehri'nde turumuzu tamamlıyoruz.

EK BİLGİLER

Bu Turumuz İçin Ekstra Avantajlar;

5’li Paket Tur: 300 EURO Yerine 260 EURO 
Lübeck + Bremen + Potsdam + Dresden + Müzeler Adası & East Side Gallery & Nicolaiviertel + Spree Nehri
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#WTTL
LOKASYON:
Almanya (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde saat 03.30’da buluşuyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal, iade imkanı bulunmaktadır. Tur hareket tarihine 30 günden az kalan rezervasyonlarda, 15 gün kalaya kadar %50, 15 günden az kalması durumunda ise %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın5 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

1.299

en düşük kişi başı

1.299

5 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(İstanbul HL)- Hamburg(HAM) / Berlin(BER) -İstanbul(İstanbul HL)- arası uçak bileti,
Belirtilen kategorideki otellerde 4 gece konaklama,
Sabah kahvaltıları,
Alan- Otel- Alan transferleri,
Hamburg, Hannover, Berlin Panoramik Şehir Turu
Hamburg, Hannover, Berlin arası transfer
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,

HARİÇ OLANLAR:


Yurtdışı çıkış harç pulu : 150.-TL
Vize Ücreti İstanbul : 175.-Eur
Vize ücreti İzmir Ankara : 180.-Eur
Seyahat sigortası (65 Yaşa Kadar) : 15.-Eur
Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası) : 30.-Eur
Şehir ve otel vergileri
Müze giriş ücretleri