VİZESİZ

Japonya Turu, Süper Promosyon

Japonya Turu, Süper PromosyonJaponya Turu, Süper PromosyonJaponya Turu, Süper Promosyon


Tokyo - Narita - Fuji - Hakone - Ashi - Kamakura - Osaka - Kyoto - Nara - Kobe - Hiroşima

  • Vizesiz
  • Miat Havayolları
  • 8 Gece 10 Gün
  • Tokyo Şehir Turu Dahil
  • Osaka Şehir Turu Dahil
  • Okinawa Turu Dahil

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Ulan Bator - Tokyo

Bugün saat 13:00’de İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Gidiş Terminalinde buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından, Miat Havayollarının tarifeli saferi ile saat 16:20’de Ulan Bator aktarmalı olarak Japonya’nın başkenti Tokyo‘ya hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor.

2. Gün: Tokyo - Narita

Saat 14:30’da Tokyo’ya varışımızın ardından alanda karşılanma, şehir merkezine transferimiz yapılacaktır. Tokyo Şehir turumuza başlıyoruz. Asakusa Tapınağı ve Ginza caddesi göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun sonunda otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.Konaklama: 3* APA Hotel Tokyo vb.
3. Gün: Hakone - Fuji - Tokyo

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest saatlerimiz başlıyor. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra turumuz:

Hakone-Fuji Yanardağı- Aashi Gölü Turu Tam Gün *200 USD Öğle Yemekli (Japon Mutfağı)
Turumuz sabah 07:30 da otelimizden Özel Otobüsümüz ile başlıyor. Tam gün Sürecek bu gezimizde Hakone/FUJİ dağı istikametine doğru yolculuğumuz başlıyor, rehberimizden Japonya hakkında bilgiler alıyoruz, Fuji Dağı eteklerine ulaşıyoruz, 5.İstasyon olarak bilinen noktaya çıkacağız, buradan FUJİ manzarasını izliyoruz. Daha sonra öğle yemeği molası veriliyor, bugün menüde Japon mutfağının özel lezzetleri var. Yemekten den ASHİ GÖLÜ kıyısına geçiyoruz, Japonya’nın kutsal göllerinden olan ve UNESCO koruması altına olan bu güzel yörede bir Tekne turuna katılıyoruz. Turumuzun bitiminde akşam saatlerinde Tokyo‘ya döneceğiz. Geceleme Otelimizde.Konaklama: 3* APA Hotel Tokyo vb.
4. Gün: Kamakura - Bambu Bahçeleri - Tokyo

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest günümüz olacak. Arzu eden Misafirlerimiz ekstra turumuz:

Kamakura Dev Budha- Hokoku-ji Tapınağı | Bambu Bahçeleri Tam Gün 145 USD Öğle Yemekli * Geleneksel Japon Çayı servisi.
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, otelimizden rehberimiz ile ayrılıyoruz. Kamakura Tokyo Körfezi bölgesine geçiyoruz, burada dev Budha Heykelini Ziyaret edeceğiz, Ziyaretimiz sonrası, yine Japon inanışında çok önenmi yer tutan Hokoku Tapınağına ziyaretimizi yapacağız, Geleneksel mekânda Japon Çayını tadıyoruz, Öğle Yemeğimizi Japon Mutfağının özel lezzetlerinden tadarak alacağız, turumuzun son bölümünde Kamakura Bambu Bahçesini ziyaret ediyoruz ve turumuzu tamamlayarak, Otelimize geri döneceğiz.Konaklama: 3* APA Hotel Tokyo vb.
5. Gün: Tokyo

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest günümüz olacak. Geceleme Tokyo otelimizdeKonaklama: 3* APA Hotel Tokyo vb.
6. Gün: Tokyo - Osaka

Bu sabah otelimizden ayrılıyoruz. Havalimanına geçiyoruz. 08:30'da Osaka uçuşumuzu yapacağız. 09:25 varışımızı takiben panoramik Osaka Turumuzu yapacağız, yaklaşık 2 saat sürecek turumuzun sonunda konaklayacağımız, Otelimize ulaşıyoruz. Otele yerleştikten sonra geceleme Otelimizde.

Osaka Gece turu (Akşam Yemeği Dahil) 100 USD
Osaka’nın en yoğun mekanlarının olduğu sokakları gezeceğiz. Akşam yemeğimizi yerel bir Japon restoranında alacağız.Konaklama: 3* APA Okinawa vb.
7. Gün: Osaka - Kyoto - Nara

Sabah kahvaltıdan sonra serbest günümüz başlıyoruz. Misafirlerimiz ekstra turumuza katılabilirler.

Tam Gün / Öğle Yemeği Dahil* Kyoto - Nara Turu 175 USD
Sabah 07:30 da otelimizden ayrılıyoruz, tur otobüsümüz ile Osaka şehrinin çevresinde yer alan üç önemli kenti ziyaret edeceğiz.Yolculuğumuzun ilk durağı KYOTO şehri olacak, Kyoto’ya varışımızda şehri panoramik olarak geziyoruz. Shogun Ashiaga Yoshimitsu için Zen inancına göre inşa edilmiş Kinkakuji Mabedi bir diğer adı ile ALTIN TAPINAK ziyaretimizi yapacağız. Daha sonra Japon Mutfağı Açık BÜFE bir öğle yemeği bizleri bekliyor gezimizin devamında, ikinci durağımız NARA kenti olacak ve UNESCO Mirasları listesindeki TODAJİ tapınağını ziyaret ediyoruz, burada bahçesinde Nara geyiklerini de görüyoruz, serbestçe çevrede gezinmekteler. Geceleme Osaka otelimizde.Konaklama: 3* APA Osaka vb.
8. Gün: Osaka

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest günümüz olacak

Tam Gün / Öğle Yemeği Dahil (Japon Mutfağı)* Kobe-Hiroşima Turu * 220 USD 
Bugün iki önemli kenti ziyaret edeceğiz. Yolculuğumuza en ileri nokta Hiroşima’ya giderek başlıyoruz. Şehri ziyaretimiz sonrası, dönüşte Kobe‘de duracağız ve turumuzu yapacağız. Uzun sürecek bir gezi olacak. Akşam saatlerinde Osaka’ya geri dönüyoruz. Geceleme Osaka otelimizde.Konaklama: 3* APA Osaka vb.
9. Gün: Osaka - Tokyo Hızlı Tren (Shinkanzen) - Ulan Bator

Sabah otelimizden tren istasyonuna geçiyoruz. Saatte 300 km hıza ulaşabilen SHINKANZEN Hızlı treni kullanarak Tokyo ‘ya 2 saatte ulaşacağız, Burada yerel tren hattı NARITA EXPRESS'e geçiyoruz. Bu tren bizi NARITA Uluslararası havalimanına taşıyor. Saat 15:30 ‘da Ulan Bator uçuşumuz olacak. Check-in İşlemlerimizi yapıyoruz. 20:25'te Ulan Bator’a iniyoruz. Bir gece konaklamak üzere şehirdeki otelimize geçiyoruz. Geceleme Otelimizde.Konaklama: 4* Ulan Bator Inn vb.
10. Gün: Ulan Bator - İstanbul

Sabah havalimanına geçiyoruz. Miat Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul uçuşumuzu yapacağız. Varış 14:30. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#WTTL
LOKASYON:
Japonya (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal, iade imkanı bulunmaktadır. Tur hareket tarihine 30 günden az kalan rezervasyonlarda, 15 gün kalaya kadar %50, 15 günden az kalması durumunda ise %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın10 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

2.200$

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


 MIAT Havayolları ile İstanbul/Tokyo (NARITA)/ İstanbul Uçak Yolculukları, Bileti TOKYO-OKINAWA TEK YÖN UÇAK BİLETİ
 OKINAWA -OSAKA TEK YÖN UÇAK BİLETİ
 OSAKA-TOKYO Hızlı Tren + Narita Express Tren Biletleri
 Tokyo (3 Gece) Osaka (2 Gece) Okinawa (2 Gece) Ulan Bator (1Gece) olmak üzere toplam 8 Gece; 3 yıldızlı Otellerde -Oda Kahvaltı Konaklama (*Ekren Çıkışlı günlerde kahvaltılar paket alınacaktır.)
 Tokyo Yarım Gün Şehir Turu
 Okinawa Turu 2 saat
 Osaka 2 saat Şehir Turu
 Tüm Transferler
 Havalimanı Vergileri
 Zorunlu Sigorta
 Türkçe Rehberlik Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:


• Yurtdışı Çıkış Fonu (150 TL)
• Yerel Hizmet Bahşişleri 80 USD (İlk gün havalimanında toplanır.)