OTOBÜS İLE

İskeçe Karnavalı Turu

İskeçe Karnavalı Turuİskeçe Karnavalı Turuİskeçe Karnavalı Turuİskeçe Karnavalı Turuİskeçe Karnavalı Turuİskeçe Karnavalı Turuİskeçe Karnavalı Turuİskeçe Karnavalı Turuİskeçe Karnavalı Turuİskeçe Karnavalı Turu


Selanik, Kavala, İskeçe, Gümülcine, Dedeağaç

  • Otobüslü
  • 1 Gece 3 Gün
  • Selanik, Kavala, İskeçe, Gümülcine, Dedeağaç Şehir Turları Dahil
  • Yeşil Pasaportlulara Vizesiz

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul – Keşan – Selanik

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı, 23.00 Mecidiyeköy İstikbal Önü, 23.30 Bakırköy Ömür Alışveriş Merkezi Önü hareketle, Silivri – Keşan karayolu takip edilerek İpsala sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç - Gümülcine - İskeçe - karayolu takip edilerek Selanik’e yolculuk.Konaklama: 3* ve 4* Oteller
2. Gün: Selanik

Sabah saatlerinde Selanik varışı ile panoramik şehir turu; Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitris Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey camii, E. Venezelo - P. Konstantin heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ediyor ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimiz Rehberimizin organize edeceği ekstra Yunanistan Tavernası programına katılabilirler. Leziz yemekler, Yunan Müziği ve Buzuki eşliğinde sınırsız eğlence.(50 EUR)Konaklama: 3* ve 4* Oteller
3. Gün: Selanik – Kavala – İskece – Gümülcine – Dedeağaç – İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası Kavala’ya hareket. Yaklaşık 2-3 saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya varış ve panoramik şehir turu. Su Kemerleri, Liman, Kale, 19. yy Neo Klasik yapılar, Pangia, Eski ve Yeni Şehir, Acropolis, Deniz Feneri, Ag. Nicholas, Teodoro Kimissi kiliseleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşa imarethanesi ve heykelinin görülmesi sonrası öğle yemeği için serbest zaman. Buluşma sonrası İskeçe Karnavalı için İskeçe'ye hareket. Varışımız sonrası karnavala katılıyoruz. Akşam saatlerinde İskeçe & Gümülcine & Dedeağaç şehirlerini panoramik olarak geçerek İpsala sınır kapısına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan – Tekirdağ – Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk. Tekirdağ’da serbest köfte molası sonrası akşam saatlerinde İstanbul başlangıç noktalarına varış ile program sonu.

EK BİLGİLER

- Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg
- Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen her yeri göstermek şartı ile program akışında değişiklik yapabilirler.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#VYA
LOKASYON:
Yunanistan (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı, 23.00 Mecediyeköy İstikbal Önü, 23.30 Bakırköy Ömür Alışveriş Merkezi Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal, iade imkanı bulunmaktadır. Tur hareket tarihine 30 günden az kalan rezervasyonlarda, 15 gün kalaya kadar %50, 15 günden az kalması durumunda ise %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın3 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

99

en düşük kişi başı

99

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


* Lüks Viya Travel otobüsleri ile ulaşım hizmetleri
* Yerel profesyonel Türkce rehberlik hizmetleri
* 3-4* Otelde oda-kahvaltı konaklama
* Programda belirtilen panoramik şehir turları.
* Araç içi su ikramı
* Şehir vergileri
* Gümrük vergileri
* Tüm otoban, otopark ve check-point giderleri

HARİÇ OLANLAR:


* Müze ve ören yeri giriş ücretleri.
* Schengen Vizesi
* Yurtdışı çıkış harcı
* Yurtdışı seyahat sağlık sigortası