VİZESİZ

Dubai Spesiyal Turu, 3 Gece, Vize Dahil

Dubai Spesiyal Turu, 3 Gece, Vize DahilDubai Spesiyal Turu, 3 Gece, Vize DahilDubai Spesiyal Turu, 3 Gece, Vize DahilDubai Spesiyal Turu, 3 Gece, Vize DahilDubai Spesiyal Turu, 3 Gece, Vize DahilDubai Spesiyal Turu, 3 Gece, Vize DahilDubai Spesiyal Turu, 3 Gece, Vize DahilDubai Spesiyal Turu, 3 Gece, Vize DahilDubai Spesiyal Turu, 3 Gece, Vize DahilDubai Spesiyal Turu, 3 Gece, Vize DahilDubai Spesiyal Turu, 3 Gece, Vize DahilDubai Spesiyal Turu, 3 Gece, Vize Dahil • Vizesiz (Elektronik Kolay Vize)
 • Air Arabia
 • 3 Gece 4 Gün
 • 4* ve 5* Şehir Merkezi Oteller
 • Öğle Yemekli Dubai Şehir Turu Dahil!
 • Dubai Eski Çarşılar Turu Dahil!

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Dubai

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Air Arabia kontuarı önünde uçuştan 3 saat buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Air Arabia Havayollarının G9284 tarifeli seferi ile 00.20’de Dubai’ye hareket. Dubai yerel saati ile 05.35’de Sharjah Havalimanına varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen aracımız ile Öğle yemekli Dubai Eski Çarşılar ve Dubai Şehir Turumuz başlıyor. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı, baharat çarşıları, Sheikh Palace, Emirates Tower, Gökdelenler Caddesi, Dünyanın tek yedi yıldızlı oteli olan Burj Al Arab, Souk Madinat Jumeirah, ,Jumeriah Bölgesi ve Palmiye adası görülecek yerler arasındadır. Gezinin ardından öğle yemeğini alacağımız otele geçiyoruz. Öğle yemeğinin ardından otellere giriş işlemini tamamlıyoruz. 

Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra Yemekli Tekne Dhow Cruise (Marina) Turuna katılabilirler.(80 Euro) Dubai’nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai’nin en popüler bölgesi olan JBR, Dubai Ayn / Blue Water Island (Dünyanın en büyük dönme dolabı), Dubai Marina ve Palmiye Adasının muhteşem gece manzarasını açık büfe yemek ve sürpriz şovlar eşliğinde deneyimleyeceğiz. Yaşayacağımız keyifli gemi yolculuğunun ardından geceleme için otelimize transferKonaklama: 4* Ramada by Wyndham Hotel Barsha Heights vb. 5* Media Rotana Hotel Barsha Heights vb.
2. Gün: Dubai

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Ferrari World Turuna katılabilirler. (60 Euro - Ferrari World giriş ücreti dahil değildir)Turumuza Dünyanın en büyük 4.camisi olan Sheikh Zayed Camii ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından, Abu Dhabi şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad Kuleleri, Dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village Müzesi görülecek yerler arasında. Turumuz ardından öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından Dünyaca ünlü Ferrari World’e geçiyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Dubai’ye geri dönüyoruz.

Akşam dileyen misafirlerimiz Çöl Çiçeği Burj Khalifa & Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show Turuna katılabilirler.(25 Euro - Burj Khalifa Giriş ücreti dahil değildir) Turumuz Dünyanın en büyük mimarisi olan Burj Khalifa ile başlıyor. Ülkemizdeki ya da diğer ülkelerdeki binaların yüksek olduğunu mu düşüyorsunuz? Bizce Burj Khalifa'yı gördükten sonra fikriniz değişecektir. Tasarımında çöl çiçeği Hymenocalis’ten esinlenen bu muhteşem mimari eser Dünyanın en yüksek binası olma unvanına sahiptir. Bu muhteşem mimarinin 124.katına kadar çıkıp muhteşem Dubai manzarasını bir de buradan izlemenizi öneririz. Sonraki durağımız ise Dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall. Dubai Mall’de mola verdikten sonra Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.Konaklama: 4* Ramada by Wyndham Hotel Barsha Heights vb. 5* Media Rotana Hotel Barsha Heights vb.
3. Gün: Dubai

Sabah kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra The Palm View turu (60 Euro) Dünyanın insan yapımı en büyük yapay adası olarak bilinen palmiye adasında vakit geçireceğiz. Palmiye ağacına benzeyen bu adanın 16 yaprağı bulunmakta, 16 yaprağının hepsinde alışveriş merkezleri, butikler, lüks oteller ve villalar ile donatılmış, dokunulmamış plajları mevcuttur. Palmiye adasındaki Palm Tower’ın 52. Katında, palmiye adasından 240 metre yükseklikle bulunan seyir terasından Jumeirah’ı 360 derece panoramik olarak havadan seyredeceğiz.  Gezinin ardından geceleme için otelimizdeyiz.Konaklama: 4* Ramada by Wyndham Hotel Barsha Heights vb. 5* Media Rotana Hotel Barsha Heights vb.
4. Gün: Dubai - İstanbul

Gezinin son günü kahvaltının ardından rehberin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Dubai Frame ve Dubai Outlet Center Turuna katılabilirler. (55 Euro) 150 metre yüksekliğinde,93 metre genişliğinde devasa bir resim çerçevesi düşünün? Gezegendeki en büyük resim çerçevesi olarak tanımlanan Dubai Frame’de Dubai’ye çok farklı bir çerçeveden bakacağınıza emin olabilirsiniz. Vereceğimiz fotoğraf molasından sonra Dubai’nin en büyük outletlerinden biri olan Dubai Outlet Center’a geçiyoruz. 1200’den fazla markayı içinde barından alış veriş merkezinde vereceğimiz serbest zamanın ardından havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Air Arabia Havayollarının G9285 sefer sayılı uçuşu ile saat 20.50’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 00.20’de varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek üzere.

EK BİLGİLER


Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 360 Euro yerine 320 Euro
Çöl Çiçeği Burj Khalifa & Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show (25 Euro) + Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Ferrari World (60 Euro) + Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise Marina) (80 Euro) + Akşam Yemekli Çöl Safari (80 Euro) + Palm View (60 Euro) + Dubai Frame & Dubai Outlet Center (55 Euro)


Önemli Bilgilendirme:
16 Haziran 2024 Kurban Bayramı Özel programımızın uçuş saatleri  genel programdan farklı olup aşağıdaki gibidir:
Gidiş: Air Arabia- G9286 - 01.25’de Dubai’ye hareket. Dubai yerel saati ile 06.40’da Sharjah Havalimanına varış. 
Dönüş: Air Arabia- G9283 - 20.00’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.30’da Sabiha Gökçen Havalimanına varış.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ADNS
LOKASYON:
Dubai (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal, iade imkanı bulunmaktadır. Tur hareket tarihine 30 günden az kalan rezervasyonlarda, 15 gün kalaya kadar %50, 15 günden az kalması durumunda ise %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

629

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


• Air Arabia ile İstanbul (SAW) – Dubai (SHJ) – İstanbul (SAW) arası uçak biletleri
• Havalimanı Vergileri
• Tüm transferler
• Seçilecek kategori otelde 3 Gece Kahvaltı Dahil konaklama,
• Öğle Yemekli Dubai Şehir Turu ve Dubai Eski Çarşılar Turu
• Türkçe Rehberlik hizmetleri
• Vize Ücreti - (Yeşil pasaportlu misafirlere vize uygulaması yoktur. Yeşil pasaport sahipleri vize haklarını ücretsiz verilecek Akşam Yemekli Çöl Safari turu ile kullanacaklardır.)

HARİÇ OLANLAR:


• Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
• Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
• Tourism Dirham / Otel Vergisi Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir) 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 Euro), 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED (yaklaşık 5 Euro)'dur.