Celebrity Equinox ile Batı Akdeniz Turu

Celebrity Equinox ile Batı Akdeniz TuruCelebrity Equinox ile Batı Akdeniz TuruCelebrity Equinox ile Batı Akdeniz TuruCelebrity Equinox ile Batı Akdeniz TuruCelebrity Equinox ile Batı Akdeniz TuruCelebrity Equinox ile Batı Akdeniz TuruCelebrity Equinox ile Batı Akdeniz TuruCelebrity Equinox ile Batı Akdeniz TuruCelebrity Equinox ile Batı Akdeniz Turu  • Türk Havayolları
  • 9 Gece 10 Gün
  • Animasyon ve Aktiviteler Dahil
  • Tüm Yiyecekler Dahil

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Barcelona

İstanbul Havalimanı buluşmasının ardından THY tarifeli sefer ile Barcelona’ya uçuş, varışı takiben Celebrity Equinox gemimize transfer.
Barcelona Gemi Hareket Saati: 17:00

Uçuş Detayları:
Gidiş: İstanbul Havalimanı - Barselona TK 1853 07:40 (Hareket) 10:15 (Varış)

Dünyanın en güzel ve heyecan verici şehirlerinden biri olan Barcelona, ​​İspanya’nın Katalonya bölgesinin kozmopolit başkenti... Orta Çağ sokak planını koruyan bir şehir merkezi, Gaudi, Picasso ve Miró’ya adanmış müzelerin yer aldığı, ikonik Sagrada Familia kilisesi gibi modernist mimarisi ve çok daha fazlası…

2. Gün: Denizde Seyir

Tüm gün denizde! Mağazaları gezebilir, isterseniz sabah sporunuzu yapabilir ve onlarca aktiviteye katılarak hoşça vakit geçirebilirsiniz.

3. Gün: Provence (Marsilya), Fransa

Marsilya, Bakire Meryem (Bonne-mère), Eski Liman (Vieux-Port) ve İf Şatosu (Château d’If) ile ünlüdür. Meşhur Marsilya sabunları, Marsilya versiyonlu tarot kartları, Güney Fransa kültürünün izlerini taşıyan yüksek alkollü içecek pastis ve geleneksel oyunları petank (Petanque) ile biliniyor. Marsilya’da sıcak Akdeniz havasını hissedebilir ve pek çok güzel plaja gidebilirsiniz.

Varış Saati: 07:00
Hareket Saati: 18:00

4. Gün: Nice (Villefranche), Fransa

Villefranche'nin 12. yüzyıldan kalma binaları size büyülü bir ortam yaratıyor. Turkuaz sular, avlu ve bahçelerden oluşan, şeftali ve kayısı tonlarında eski bir balıkçı köyü. Suya dokunup, muhteşem manzaranın tadını çıkabilirsiniz.

Varış Saati: 08:00
Hareket Saati: 19:00

5. Gün: Santa Margherita, İtalya

Santa Margherita Ligure. Bahar aylarında sahil boyunca yürüyüşler yapabileceğiniz, yazın denize girebileceğiniz, pastel renkli binaların çevrelediği Santa Margherita insana bir İtalyan filminin setindeymişsiniz hissini veriyor. Deniz boyunca uzanan yolu takip ederek Portofino’ya kadar yürüyebilir veya arabayla gidebilirsiniz. Portofino’yla arasında kalan minik bir koy olan Paraggi’yi gördüğünüzde cennette olduğunuzu düşünebilirsiniz.

Varış Saati: 08:00
Hareket Saati: 18:00

6. Gün: Floransa/ Pisa (Livorno), İtalya

 1587'de I. Ferdinand'ın "Toscana Grandükü" sıfatıyla duyurduğu "Leggi Livornine" (Livorno Anayasası) ile Pisa kentinin liman kasabası Livorno "açık şehir" ilan edildi. Hangi ulustan olursa olsun, hakkında idam cezası çıkarılmış bir korsan olsa bile, hiçbir şekilde takibe uğramaksızın Livorno'ya yerleşebilecek, orada ticaret yapabilecek, hatta dininin gereklerini yerine getirebilecekti. Bu düzenlemenin ardından Akdeniz'in en önemli ticaret merkezleri arasına giren şehir, kozmopolit ve özgürlükçü tarzını bugüne değin yitirmedi

Varış Saati: 07:00

7. Gün: Floransa/ Pisa (Livorno), İtalya

Eğik Pisa Kulesi ve içinde Pisa Katedrali ve vaftizhanesi ile birlikte bulunduğu "Piazza del Duomo" bölgesi 1987'den itibaren UNESCO Dünya Mirasları listesine alınmıştır. Pisa 11. yüzyıl ile 14. yüzyıl arasında İtalya yarımadasının en güçlü 4 deniz cumhuriyetinden biri olarak tarihe geçmiştir. Ayrıca Pisa, bilim insanı Galileo Galilei'nin yaşamış olduğu kenttir.

Hareket Saati: 18:00

8. Gün: Denizde Seyir

Tüm gün denizde! Mağazaları gezebilir, isterseniz sabah sporunuzu yapabilir ve onlarca aktiviteye katılarak hoşça vakit geçirebilirsiniz.

9. Gün: Napoli (Capri), İtalya

Zamanda 2000 yıl geriye gidin… İmparator Sezar Augustus bu adaya ayak basmış ve öylesine etkilenmiş ki adeta aşık olmuş. Tarih tekerrür etmiş, bu kez İmparator Tiberius hayran kalmış Capri’ye, adaya taşınıp yaşamının sonuna dek burada yaşamış. Bunları düşününce, tarihi adanın “cennet bahçesi” anlamına gelen ismini boşuna almadığını düşünebilirsiniz.
Varış Saati: 07:00
Hareket Saati: 18:00

10. Gün: Roma (Civitavecchia), İtalya - İstanbul

İniş işlemlerinin ardından havalimanına transfer ve Türk Havayolları seferi ile İstanbul'a hareket, İstanbul'a varış.

Uçuş Detayları:
Dönüş: Roma – İstanbul Havalimanı TK 1864 19:45 (Hareket) 23:20 (Varış)

İtalya'nın, Lazio bölgesinin ve aynı zamanda Roma ilinin başkentidir. Roma hem şehir hem de özel komün statüsü taşır. Tiber ve Aniane nehirleri arasındadır. Katoliklerin ruhani lideri Papa'nın yaşadığı bağımsız devlet Vatikan'da yer almaktadır. Bu sebeple Roma'ya bazı kaynaklar tarafından iki devletin başkenti de denilmektedir.

EK BİLGİLER

Önemli Bilgilendirme: 

4 Haziran 2024 tarihli seferimiz Roma Gidiş, Barcelona dönüş gerçekleşecek olup uçuş detayları aşağıdaki gibidir:
Gidiş : TK1861 İstanbul – Roma 08:05 – 09:40
Dönüş : TK1856 Barcelona – İstanbul 19:00 – 23:30

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#KRVNCRS
LOKASYON:
Avrupa (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Deniz   
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon itibari ile 180 gün kalaya kadar %10
179-150 gün %15
149-120 gün %25
119-90 gün %30
89-60 gün %50
59-45 gün %60
44-30 gün %75
29-10 Gün %90
9 günden az %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın10 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

1.496

en düşük kişi başı

1.496

10 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


* Türk Havayolları ile İstanbul – Barcelona / Roma – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* Havalimanı ve liman vergileri (690 €)
* Havalimanı-liman-havalimanı arasındaki tüm transferler
* 5 Yıldızlı Celebrity Equinox gemimizde 9 gece 10 gün tam pansiyon konaklama (Tüm yiyecekler dahil-Specialty Restaurant giriş ücretleri hariç )
* Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler
* Türkçe Rehberlik Hizmetleri (Grup kişi sayısı 20 kişiyi aştığı takdirde)

HARİÇ OLANLAR:


*Limanlarda düzenlenen ekstra geziler
*Schengen Vizesi (Çok girişli)
*Yurtdışı çıkış harcı
* Seyahat, sağlık ve iptal sigortası (70 Yaş altı 70 € , 70 yaş üstü sürprim uygulanır)
* Bahşişler (146 €)