SİZE ÖZEL

Büyük Britanya Spesiyal Turu

Büyük Britanya Spesiyal TuruBüyük Britanya Spesiyal TuruBüyük Britanya Spesiyal TuruBüyük Britanya Spesiyal TuruBüyük Britanya Spesiyal TuruBüyük Britanya Spesiyal TuruBüyük Britanya Spesiyal TuruBüyük Britanya Spesiyal TuruBüyük Britanya Spesiyal TuruBüyük Britanya Spesiyal TuruBüyük Britanya Spesiyal TuruBüyük Britanya Spesiyal Turu


Londra, Windsor, Bath, Cardiff, Stratford, Upon, Avon, Birmingham, Chester, Liverpool, Windermere, Glasgow, Edinburgh, Falkirk, Sterling, Kilmahog

  • Türk Havayolları
  • 7 Gece 8 Gün
  • Windsor & Bath Turu Dahil!
  • Göller Bölgesi Windermere Turu Dahil!
  • Stratford Upon Avon & Birmingham Turu Dahil!
  • Londra, Liverpool, Glasgow ve Edinburgh Şehir Turları Dahil!

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Londra

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde saat 07.00’ta buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK1963 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.45’de Londra’ya uçuş. Yerel saat ile 12.50’de Londra Gatwick Havalimanına iniş. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından aracımız ile panoramik Londra Şehir Turuna başlamak üzere hareket ediyoruz. Şehir turumuzda Knights Bridge, Hyde Park, Natural History Museum, Thames Nehri, Buckingham Palace, Palace of Westminster, Big Ben, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, National Galery ve Picadilly Circus görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize varışımızı takiben check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme Londra otelimizde.Konaklama: 3* Ibis London Heathrow Airport vb.
2. Gün: Londra

Otelimizde alacağımız kahvaltı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra London Eye, Westminster ve Thames Nehri Turuna katılabilirler. Gecelememiz Londra’daki otelimizde.

 London Eye, Westminster ve Thames Nehri Turu | 120 GBP Yetişkin - 90 GBP Çocuk (06-11,99 yaş)
Metro ile ulaşımını sağlayacağımız bu turumuzda Londra’nın ikonik yapılarından birisi olan ve yerden 135 metre yüksekliği ile Avrupa’nın en yüksek dönme dolabı olma özelliğini taşıyan London Eye’ı deneyimleyeceğiz. Daha sonra Westminster bölgesindeki gezimizin ardından Thames Nehri üzerinde yapacağımız tekne gezisi ile Londra'yı farklı bir açıdan görme imkânı yakalayacağız. Turumuzun devamında Londra’nın meşhur alışveriş ve yeme-içme bölgelerinden olan Covent Garden’da serbest zaman vereceğiz. Rehberimizi bildireceği saatte toplanarak otelimize transfer. Geceleme Londra otelimizde.Konaklama: 3* Ibis London Heathrow Airport vb.
3. Gün: Londra - Windsor - Bath - Cardiff

Otelimizde alacağımız kahvaltı ardından Galler’in başkenti Cardiff’e hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra Windsor & Bath turumuza katılabilirler. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk sonrası William the Conqueror tarafından inşa ettirilen İngiltere’nin başlıca kraliyet konutlarından birini de bünyesinde barındıran Windsor’a varacağız. Yürüyerek yapacağımız panoramik Windsor Şehir Turunun ardından Bath’a hareket. Roma hamamlarıyla ünlü şehirde Bath Manastırı, Pulteney Köprüsü ve The Royal Crescent görülecek yerlerden bazıları. Bu gezimiz sonrası İngiltere ile Galler’i birbirine bağlayan Galler Prensi Köprüsü’nü geçerek Cardiff’e varış. Panoramik yapacağımız turda Deniz Kızı İskelesi, sanat ve müzik etkinliklerin yapıldığı Millennium Binası, Pierhouse görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize transfer. Gecelememiz Cardiff’deki otelimizde.

Windsor & Bath Turu | 100 GBP Yetişkin- 50 GBP Çocuk (06-11,99 yaş) FİYATA DAHİLDİR !Konaklama: 4* Mercure Cardiff North Hotel vb.
4. Gün: Cardiff - Stratford - Upon - Avon - Birmingham - Chester

Otelimizde alacağımız kahvaltı ardından Stratford-upon-Avon’a hareket. İngiliz edebiyatının en ünlü yazarı William Shakespeare'in memleketidir. Panoramik şehir turumuzun ardından serbest zaman ve serbest zamanın ardından Birmingham’a hareket ve Birmingham Şehir Turumuzu gerçekleştireceğiz. Turumuzun ardından Chester’a hareket. Gecelememiz Chester’deki otelimizde.

Stratford Upon Avon & Birmingham Turu | 100 GBP Yetişkin- 50 GBP Çocuk (06-11,99 yaş) FİYATA DAHİLDİR !Konaklama: * Holiday Inn Chester South vb.
5. Gün: Chester - Liverpool - Windermere - Glasgow

Otelimizde alacağımız kahvaltı ardından panoramik Chester Şehir Turunda Eastgate Saati, Chester Katedrali ve Grosnevur Caddesi görülecek yerler arasındadır. Ardından Liverpool’a hareket ve Liverpool Şehir Turu. Albert Dock Limanı, The Beatles Story ve Liverpool Katedrali görülecek yerler arasındadır. Ardından İngiltere’nin en büyük gölü olan Windermere son durağımız olacak. Turumuzun ardından Glasgow otelimize transfer. Geceleme Glasgow otelimizde.

Göller Bölgesi Windermere Turu | 80 GBP Yetişkin- 40 GBP Çocuk (06-11,99 yaş) FİYATA DAHİLDİR !Konaklama: 4* Glynhill Hotel vb.
6. Gün: Glasgow - Edinburgh

Otelimizde alacağımız kahvaltı ardından panoramik Glasgow Şehir Turu. Turumuzda Glasgow Katedrali, George Meydanı ve City Chambers görülecek yerler arasındadır. Glasgow turumuzun ardından Edinburgh’a hareket ve varışı takiben şehir turu. İskoçya’nın başkenti Edinburgh şehir turumuzda Edinburgh Kalesi (dışarıdan), Calton Hill, Scott Anıtı ve Royal Mile görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Edinburgh otelimize transfer. Geceleme Edinburgh otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra İskoç Gecesi Turuna katılabilirler. Geceleme Edinburgh otelimizde.

İskoç Gecesi Turu | 100 GBP Yetişkin- 50 GBP Çocuk (06-11,99 yaş)Konaklama: 3* Mercure Livingston Hotel vb.
7. Gün: Edinburgh - Falkirk - Sterling - Kilmahog

Otelimizde alacağımız kahvaltı ardından serbest zaman. Falkirk, Sterling, Kilmahog Turu için hareket. Tam bir günümüzü alacak ama bir o kadar da hafızalarımıza kazınacak turumuzda muhteşem manzaralar eşliğinde Falkirk’e gideceğiz. The Kelpies at heykellerini görüp ardından Stirling’e hareket edeceğiz. İskoçların bağımsızlık mücadelesinin en önemli kahramanlarından William Wallece ve Robert the Bruce hakkında konuşacağız. Stirling savaşını konuşup ve Bannockburn Anıtını ziyaret edeceğiz. Turumuzun devamında üç güzel Highland İneğine (Hamish Dubh, Honey ve Holly) ev sahipliği yapan Kilmahog’da Trossachs Woollen Mill'e gidiyoruz. Muhteşem fotoğraflar çekerken, bir yandan da doğanın tadını çıkarıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman içinde dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilir ya da müthiş bir manzara eşliğinde kahvelerini içebilirler. Turumuzun ardından Edinburgh otelimize transfer. Gecelememiz Edinburgh otelimizde.

Falkirk, Sterling, Kilmahog Turu | 110 GBP Yetişkin- 50 GBP Çocuk (06-11,99 yaş)Konaklama: 3* Mercure Livingston Hotel vb.
8. Gün: Edinburgh - İstanbul

Otelimizde alacağımız kahvaltı ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Edinburgh Havalimanına hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK1346 sefer sayılı uçuşu ile saat 16.20’de İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 23.45’de İstanbul Havalimanına iniş ve turumuzun sonu. 

EK BİLGİLER

Spesiyal Ekstra Tur Paketi: 280 GBP yerine 240 GBP !

1. London Eye, Westminster ve Thames Nehri Turu | 120 GBP Yetişkin - 90 GBP Çocuk (06-11,99 yaş)
2. İskoç Gecesi Turu | 100 GBP Yetişkin- 50 GBP Çocuk (06-11,99 yaş)
3. Falkirk, Sterling, Kilmahog Turu | 110 GBP Yetişkin- 50 GBP Çocuk (06-11,99 yaş)

Önemli Not:
3 Temmuz grubumuzun dönüşü TK1344 ile 10.40-17.05 / 24 Ağustos grubumuzun dönüşü TK1346 ile 16.50-23.10’dir. / 28 Aralık gidiş TK1963 ile 11.45-12.55’dir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ADNS
LOKASYON:
İngiltere
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal, iade imkanı bulunmaktadır. Tur hareket tarihine 30 günden az kalan rezervasyonlarda, 15 gün kalaya kadar %50, 15 günden az kalması durumunda ise %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın8 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

1.449

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


• Türk Havayolları ile İstanbul (IST) – Londra (LGW) – Edinbugh (EDI) - İstanbul (IST) arası uçak bileti
• Havalimanı Vergileri
• Alan – otel – alan transferleri
• 3*4* kategori otelde 7 gece oda & kahvaltı konaklama
• Program da belirtilen yol üzeri turlar
• Türkçe Rehberlik hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:


• Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
• Vize Ücreti
• Seyahat Sağlık Sigortası
• Program da belirtilen Ekstra Turlar
• Müze ve ören yeri girişleri
• Kişisel Harcamalar
• İsteğe Bağlı Rehber ve Şoför Bahşişleri
• Turist Vergileri (Direkt Resepsiyona ödenir)