SİZE ÖZEL

Barselona Barselona

Barselona BarselonaBarselona BarselonaBarselona Barselona


Aslında, şehirlerin simgesi heykeller değil, beklenmedik şeylerdir. Barselona'nın en önemli simgesi inşası bitmemiş bir katedraldir. Paulo Coelho

  • Pegasus Havayolları
  • 3 Gece 4 Gün
  • Barselona Şehir Turu Dahil
  • 4* Hotel Catalonia Park Putxet vb.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Barselona

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus Havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 07:55’de buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 1091 sayılı tarifeli seferi ile saat 10:55’te Barcelona’ya uçuş. Yerel saat ile 13:35’de varış. Varışımız ile birlikte panoramik şehir turu. Katalonya Özerk Topluluğu’nun başkenti ve ünlü Mimar Antoni Gaudi’nin muhteşem eserlerinin bulunduğu İspanya'nın ikinci büyük şehri, sahip olduğu eserlerden ötürü nüfusunun dört katı kadar turisti kendine çekmektedir. “Bitmeyen Kilise” olarak da bilinen La Sagrada Familia, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi'nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), Katalunya Meydanı, La Rambla Caddesi ve Port Olimpic görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otele transfer.

Akşam, arzu eden misafirlerimiz ekstra Barcelona Gece Turu (30 Euro)’na katılabilirler. Bu turumuzda Avrupa’nın uyumayan şehri olarak bilenen Barcelona’nın ışıklandırılmış halini görme fırsatı bulacağız. Turumuzun ardından serbest zaman ve otele transfer. Konaklama otelimizde.Konaklama: 4* Hotel Catalonia Park Putxet vb.
2. Gün: Barselona

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra Girona & Figueras Turu (70 Euro)’na katılabilirler. Turumuza, Onyar Nehrinin kıyısında kurulmuş ve ilk bakışta Floransa’yı anımsatmakta olan, yörenin en zengin şehri olan Girona ile başlıyoruz. Daracık sokakları ve katedrali ile görülmeye değer şirin bir ortaçağ şehri olan Girona ayrıca parfüm filminin sinema çekimlerinin yapıldığı şehirdir. Panoramik olarak yapılacak turumuzda; Aslan heykeli, Katedral Meydanı, Mezuzalı evler, Yahudi Mahallesi, Rambla ve ünlü mağazaları göreceğiz. Serbest zaman sonrası Pirene dağlarının manzarası eşliğinde Figueras Kenti’ne doğru yola çıkıyoruz. Kasaba öyle etkileyici bir atmosfere sahiptir ki bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Dali’ye hayatı boyunca ilham kaynağı olmuştur. Burada Ünlü sürrealist ressam “Salvador Dali’nin” kendi elleri ile dekore ettiği müze evi gezeceğiz. Her bir eserinin değeri milyonlarca dolarla ifade edilen bu müzede, ölümsüz aşkı Gala’yı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu müzeyi ziyaretimiz sonrasında otelimize transfer. Konaklama otelimizde.Konaklama: 4* Hotel Catalonia Park Putxet vb.
3. Gün: Barselona

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Park Güell & El Born ve Gotik Mahalleleri Turu (65 Euro)’na katılabilirler. La Sagrada Familia'nın mimarı Gaudi'nin en önemli eserlerinden biri olan ve UNESCO tarafından koruma altına alınmış Park Güell mimarisi ile harikalar diyarını andırmaktadır ve park içinde yer alan teras harika bir Barselona manzarası sunar. Park ziyaretimiz sonrası Barcelona’nın antik şehir merkezi olan Gotik Mahalle’ye yola çıkıyoruz. Bu mahallede Barcelona Katedrali, Augustus tapınağı ve bölgenin en ünlü sokağı olan Carrer del Bisbe’yi ziyaret ettikten sonra alışveriş için La Ramblas Caddesinde serbest zaman veriyoruz.

Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Flamenko Gecesi (55 Euro)’ne katılabilirler. Konaklama otelimizde.Konaklama: 4* Hotel Catalonia Park Putxet vb.
4. Gün: Barselona - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Barcelona Havalimanı’na transfer oluyoruz. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yolları PC 1092 sayılı tarifeli seferi ile saat 14:35’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 19:05’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

EK BİLGİLER

Önemli Bilgi:
23 Eylül
 tarihli programımızın gidiş uçuş saatleri farklı olup uçuş detayları şu şekildedir: 09:30 Sabiha Gökçen Havalimanı buluşma. PC1093 sefer sayılı Pegasus seferiyle 12:30'da hareket. 15:10 varış.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TZONE
LOKASYON:
Barselona (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal, iade imkanı bulunmaktadır. Tur hareket tarihine 30 günden az kalan rezervasyonlarda, 15 gün kalaya kadar %50, 15 günden az kalması durumunda ise %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

699

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


 Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (SAW) – Barcelona (BCN) – İstanbul (SAW) parkurlarında uçak biletleri
 Havalimanı vergileri
 4* otelde 3 gece kahvaltı dâhil konaklama
 Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 Panoramik Barcelona şehir turu
 Şehir vergileri (10 EUR)
 Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:


 Vize ücreti ve hizmet bedeli
 Seyahat Sağlık Sigortası
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 Müze ve ören yerleri giriş ücretleri