Kurban Bayramı Azamara Journey ile İstanbul Hareketli Ege, Yunan Adaları...

Kurban Bayramı Azamara Journey ile İstanbul Hareketli Ege, Yunan Adaları TuruKurban Bayramı Azamara Journey ile İstanbul Hareketli Ege, Yunan Adaları TuruKurban Bayramı Azamara Journey ile İstanbul Hareketli Ege, Yunan Adaları TuruKurban Bayramı Azamara Journey ile İstanbul Hareketli Ege, Yunan Adaları TuruKurban Bayramı Azamara Journey ile İstanbul Hareketli Ege, Yunan Adaları TuruKurban Bayramı Azamara Journey ile İstanbul Hareketli Ege, Yunan Adaları TuruKurban Bayramı Azamara Journey ile İstanbul Hareketli Ege, Yunan Adaları TuruKurban Bayramı Azamara Journey ile İstanbul Hareketli Ege, Yunan Adaları TuruKurban Bayramı Azamara Journey ile İstanbul Hareketli Ege, Yunan Adaları TuruKurban Bayramı Azamara Journey ile İstanbul Hareketli Ege, Yunan Adaları TuruKurban Bayramı Azamara Journey ile İstanbul Hareketli Ege, Yunan Adaları TuruKurban Bayramı Azamara Journey ile İstanbul Hareketli Ege, Yunan Adaları TuruKurban Bayramı Azamara Journey ile İstanbul Hareketli Ege, Yunan Adaları TuruKurban Bayramı Azamara Journey ile İstanbul Hareketli Ege, Yunan Adaları TuruKurban Bayramı Azamara Journey ile İstanbul Hareketli Ege, Yunan Adaları TuruKurban Bayramı Azamara Journey ile İstanbul Hareketli Ege, Yunan Adaları Turu  • 7 Gece 8 Gün
  • 08 Haziran 2024

Azamara Journey’de arzu ettiğiniz her şey emrinizde ve Journey denizdeki tüm gemilerimizin en küçüğü olarak, fakat en iyi hizmet ve geniş ortak kullanım alanları planlanarak tasarlandı. Sadece 694 yolcu kapasitesiyle, seyahat etmenin en şık ve sakin taraflarını bizimle keşfedeceksiniz. Unutulmaz bir Azamara seyahati için gemimize bekliyoruz. Denizdeki en harika gün sizce nasıl geçer? Havuz kenarında? Kitap okuyarak? Veya belki de bir sonraki liman hakkında bilgi edinmek istersiniz veya işinin uzmanı bir yetkili ile rotalar ve gelecek turlar hakkında keyifli bir sohbet gününüzü renklendirir.

Öncelik sıranızda hangi başlık geliyor olursa biz oradayız. Güvertede uzanmaksa sizi dinlendirecek olan, üzerinize sessizce bir battaniye sererek bu huzurlu ortam ile sizi baş başa bırakmak görevimizdir. Bu arada geceleri Mosaic Café ‘ ye uğramayı unutmayın; arkadaşlarınız ile buluşup birer kahve veya şarap içmek için en güzel mekanlardan birisidir. Buluşmak için de burayı tercih edebilirsiniz. Gecenizi nasıl geçireceksiniz? Dans ? Tadı damağınızda kalacak bir gösteri? Casino’da keyifli zaman geçirmek? Akşam yemeği sonrasında Discovery Lounge gibi sessiz ve huzur dolu bir mekanda, gemi giderken içkinizi yudumlamak.

Azamara Journey’de aşağı yukarı herşey fiyata dahildir. 24 saat yiyecek, tüm alkolsüz içecekler, sıcak tüm içecekler (çay, kahve, capucchino, latte vb.), öğle ve akşam yemeklerinde seçkin şaraplar, konforlu kabininizde yer alan minibar içecekleri. Azamara Journey’de vakit geçirmeye başladığınız andan itibaren sonsuz bir romantizmin peşinizden geldiğini fark edeceksiniz. Sebebi şüphesiz servis kalitesinin, birebir ilgi ile buluştuğu bu sıcak atmosferdir. Size sadece tadını çıkarmak kalıyor…

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul, Türkiye

Azamara Journey'e biniş.

İstanbul, Türkiye'de Marmara Bölgesi'nde yer alan şehir ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin 81 ilinden biridir. Ülkenin nüfus bakımından en çok göç alan ve en kalabalık ilidir. Ekonomik, tarihî ve sosyo-kültürel açıdan önde gelen şehirlerden biridir. Şehir, iktisadi büyüklük açısından dünyada 34. sırada yer alır.

2. Gün: Çanakkale(Kepez), Türkiye

Kepez, Çanakkale merkez ilçeye bağlı bir beldedir. 

3. Gün: Mikonos, Yunanistan

Mikonos veya Türkçe adıyla Mukene, Ege Denizi'ndeki Kiklad Adaları'nın bir parçası olan ve İstendil, Sire, Berre ve Nakşa arasında yer alan bir Yunan adasıdır.

4. Gün: Patmos, Yunanistan
5. Gün: Rodos, Yunanistan
6. Gün: Heraklion, Girit, Yunanistan


7. Gün: Santorini, Yunanistan

Santoroni adası, Ege Denizi'nde, Yunanistan'ın 200 km güney doğusunda yer alan volkanik adalar grubudur.Santorini yükseklere kurulmuş yerleşimleri dağ tepe üzerine konumlanmış pek çok güzel köyden oluşmaktadır. Bu sebeple özellikle yaz mevsiminde binlerce turisti ağırlar.

8. Gün: Atina (Pire), Yunanistan

Gemiden iniş ve Havalimanı transfer ve tarifeli sefer ile İstanbul uçuşu

EK BİLGİLER

Atina – İstanbul TK 1850 15:40 (Hareket) 17:15 (Varış)

*** Uçak detaylarında değişiklik olabilir.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#KRVNCRS
LOKASYON:
Gemi (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Deniz   
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon itibari ile 180 gün kalaya kadar %10
179-150 gün %15
149-120 gün %25
119-90 gün %30
89-60 gün %50
59-45 gün %60
44-30 gün %75
29-10 Gün %90
9 günden az %100 kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın8 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

1.896

en düşük kişi başı

1.896

8 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


*Türk Hava Yolları ile Atina - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
*Havalimanı-liman-havalimanı arasındaki transferler
*Gemideki Alkollü ve Alkolsüz içecekler dahildir
(Premium içecekler hariç)
*Havaalanı ve liman vergisi 790 €
*6 Yıldızlı Azamara Journey gemimizde tam pansiyon (tüm yiyecekler dahil-Specialty Restaurant giriş ücretleri hariç)
*Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler
* Türkçe Rehberlik Hizmetleri
(Grup kişi sayısı 20’yi aştığı takdirde)

HARİÇ OLANLAR:


*Limanlarda düzenlenen ekstra geziler
*Schengen Vize ücreti (Çok girişli Schengen vizesi)
*Yurtdışı çıkış harcı
*Gemideki Premium içecekler
*Kişisel Harcamalar
*Seyahat sağlık ve iptal sigortası 70 yaş altı 70 € , 70 yaş üstü surprim uygulanır